Рестайлінг логотипу і розробка сайту для агентства у сфері освіти

Для
Navigator
Rubarb розробив редизайн логотипу та сайт для консалтингової агенції Navigator, яка спеціалізується на освіті за кордоном. Ми змогли поєднати безліч інформації, зручність та простоту.

Клієнт: Navigator

Що зроблено:

  • Логотип
  • Сайт

Завдання

Оновити логотип, зробити його сучасним і зрозумілим, щоб розкривав діяльність клієнта. У поєднанні з фірмовим стилем використовувався в мерчі, демонструючи індивідуальність та приналежність до агентства Navigator.

Розробити сайт для залучення нових клієнтів і просування послуг в інтернет-просторі.

Попередній аналіз

Агентство Navigator існує з 2013 року. Спеціалізується на освітньому туризмі та середній/вищій освіті за кордоном.

Оскільки завдання сайту – реклама та продаж послуг, презентабельний дизайн повинен викликати довіру. Обов'язкова наявність форм зворотного зв'язку, CTA, а також SEO-текстів.

ЕТАП 01. Рестайлінг логотипу

Компаніям, які постійно розвиваються, оновлений логотип допомагає посилити бренд і розширити коло клієнтів.

Логотип Navigator є комбінованим — в ньому присутні графічна і текстова складові.

Дизайнерське рішення мінімалістичне і водночас містке. В основі лежить концепція про дороговказну зірку. Мореплавці давнину так шанобливо називали Полярну зорю, яка горить яскравіше всіх зірок півночі. По ній визначали частини світу і будували надійний маршрут подорожі.

При розробці враховувалося, що логотип буде також наноситься на футболки та кепки, які носить молоде покоління. Через це логотип повинен бути максимально зручним для цих елементів мерчу.

ЕТАП 02. Створення сайту

Провівши ретельний аналіз, ми промальовані чітку і зрозумілу структуру сайту. Цільова аудиторія — батьки від 30 до 50 років і підлітки, тому ми також зосередили увагу на розробці зручного функціоналу. Так користувачі з будь-яким досвідом можуть зорієнтуватися на сайті.

На головній сторінці послуги агентства і перелік країн, тобто ключова інформація перед очима. Щоб дізнатися більше про послугу, користувачеві досить одним кліком перейти на потрібну сторінку.

Для кожного напряму додана фільтрація пошуку. Наприклад, в напрямку «Шкільні канікули» можна вибрати специфіку поїздки, країну, сезон, мову і місце проживання.

Щоб не перевантажувати дизайн контентом, в програми поїздок доданий блок, який надає всю корисну інформацію при натисканні кнопки.

При цьому контент-менеджер може самостійно редагувати інформацію в залежності від поїздки.

                       ОЗНАЙОМИТИСЬ З САЙТОМ

Головне завдання сайту - залучення нових клієнтів і продаж послуг. Тому користувач може залишати заявки, записуватися на програми, отримувати розсилку про події. Особливу увагу приділено написання SEO-текстів з метою подальшого просування сайту в пошуковій системі.

Результати за проєктом

Простота структури дозволяє користувачеві легко орієнтуватися на сайті. Зручний функціонал рівномірно розподіляє на сторінках великі обсяги інформації.

Логотип підкреслює новий етап агентства Navigator, надає великі можливості для подальшого розвитку. Зміцнює бренд, сприяє конкурентоспроможності. Допомагає заявити на ринку освіти, що Navigator сучасне і цілеспрямоване агентство.

·
2813

Команда проєкту

Клієнт

Navigator
Navigator
Головна