Із чим можна порівняти Київстар ТБ – смарттелебачення з десятками тисяч фільмів, сотнями каналів і безліччю наворочених функцій?

З одного боку, це розумний високотехнологічний продукт, з іншого – домашня розвага на кожен день.

Це як у твоїй квартирі жив би дружбан-робот, з яким ви разом ненапружно проводите час за улюбленими кіношками.

Розгорнувши цю ідею у форматі домашнього ситкому, ми представили глядачам дуже незвичайного головного героя. З таким рівнем деталізації та пропрацювання, якого ще не було в українській рекламі.Для промо телебачення ми обрали найтелебахнутіший формат – ситком.

Для промо телебачення
ми обрали найтелебахнутіший формат – ситком

Незвичайний герой у звичних ситуаціях – ось наша формула. Три ролики розкривають ключові переваги продукту – велику кількість фільмів та каналів, доступність з будь-якого гаджета і вигоди пакетного підключення.

А ось і коротулі з нашим героєм.
Швидкі, чіткі і суперпродуктовоорієнтовані:

Згодом, вже в реаліях війни, ми зняли продовження ситкому

В новому епізоді ми шукали відповіді на питання: в яких іще несподіваних місцях можна дивитись улюблені фільми завдяки Київстар ТБ? Який момент настає в житті чи не кожного українця? Про що мовчать трактори і чи мріють андроїди про електричну козу?

Як створювали персонажа

Ми поставили для себе суперпланку – розробити 3D-персонажа якості світових блокбастерів протягом одного місяця та без космічних бюджетів. Перше, що почули від спеціалістів: «Це неможливо, а за такий короткий термін – й поготів».

Бо ж крутих анімаційних робіт на українському ринку обмаль, а отже – й відповідного досвіду. І це засада.

Та нам пощастило зустріти концепт-художника Валентина Сорокіна зі студії М1Х, він свого часу приклав руку до створення голлівудського робота Чаппі. Тож разом з ним, продакшеном No Stars та режисером Артуром Кожевніковим ми таки втілили задумане.

‍Процес та деталі створення персонажа – у цій статті.

MAKING OF

MAKING OF

183