Розробка бренду благодійного фонду "Спорт зігріває"

"Спорт зігріває" – ініціатива благодійного фонду “Українські спортивні стандарти” за підтримки італійського бренду спортивного екіпірування Macron. Якою була ціль? Зібрати кошти та одягти якомога більше наших воїнів у термобілизну та допомоги перезимувати.

Що ми зробили?

  • Позиціонування;
  • Неймінг та слоган;
  • Бренд-айдентика.

Позиціонування

Під час дослідження виявили цікавий факт. До війни фанати підтримували спортсменів, вболівали за свою улюблену команду та чекали перемоги у спорті. Після 24 лютого ситуація змінилася. Тепер спортсмени влаштовують благодійні матчі, проводять збори та підтримують фанатів, багато з яких пішли на фронт.

Це і заклало основу позиціонування – Бумеранг. Раніше фанати підтримували спортсменів заради перемоги у спорті, а тепер спортсмени підтримують фанатів заради перемоги у війні.

Ключове повідомлення у комунікації

Маємо на меті об’єднати людей навколо спорту та направити усі медійні важелі амбасадорів на залучення коштів та нових донорів, за якими прийдуть партнери й бренди. Щоб у наших захисників та захисниць дупи були у теплі.

Бренд-айдентика

Логотип із двох бумерангів символізує взаємну допомогу та те, що добро завжди повертається.

Також ми запропонували створити Національну збірну по донатах. Та відзначати усіх причетних до проєкту символічними шевронами та наліпками з цифрою 12, бо дванадцятим гравцем у футболі називають саме фанатів.

Команда проекту

Project management – Вадим Гордєєв

Creative direction – Олег Свищ

Strategy – Роман Зотов

Copywrite – Володимир Олещенко

Art direction – Веніамін Крижановський

1792