Розробка нейму, лого та сайту для Чешської трансферної компанії

Діджиталізуємо європейські сервісні компанії

Клієнт: 
“Arkway” – чеська компанія, що надає послуги з перевезення й трансферу в межах Чеської Республіки та ЄС. 

Завдання:
Основні цілі: провести аналіз ринку та визначити цільову аудиторію; визначити архетип бренду; розробити комплексне позиціонування; сформулювати легенду й філософію компанії; вибрати канали комунікації.

Рішення:
Перш за все, ми виконали SWOT-аналіз і дослідили конкурентів. Команда Rubarb також проаналізувала користувацький досвід і провела сегментацію ринку трансферів та перевезень. Як результат, ми отримали чіткий портрет потенційного споживача компанії, враховуючи географічні та демографічні показники.

Нейм: 
 “Arkway”, неологізм, що складається зі слів “ark” - ковчег як міфічний образ автомобіля, та “way” - шлях. “Arkway” - саме те, що легко запамʼятовується та відповідає основній концепції бренду.

Лого: 
Головна мета – логотип трансферної компанії, який транслюватиме ідентичність бренду: надійність, безпека, комфорт і безтурботність.

Сайт: 
Під час створення сайту ми врахували важливі поінти: цілі створення сайту, можливість подальшого просування, зручніcть використання сторінки з телефону та регіон, де проживають користувачі. Наша команда створила індивідуальне АРІ для зручного замовлення трaнсферу.

145