
Розробка онлайн-платформи для освітньої організації «Культурний проект»
Клієнт

Культурний Проект — це освітня інституція, яка адвокатує гуманітарні науки та служить платформою підключення до знання історії людства. З 2009 року організація підвищує освітній рівень зрілості громадян і змінює глибину думки, широту погляду та якість життя.
Ідея
«Культурний Проект» створює унікальний освітній контент з філософії, літератури, мистецтва, музики та інших гуманітарних дисциплін. Організація здійснює свої освітні події на різних майданчиках, формуючи навколо інтересу до дисципліни спільноти однодумців. Нашими спікерами є найкращі фахівці, експерти, практики — ті з них, хто охоче ділится своїм захопленням предметом.

Для управління освітнім процесом організація потребувала автоматизації певних процесів, осучаснення формату отримання знань, збагачення «освітнього досвіду» дорослого слухача.
Створивши онлайн-платформу, яка є універсальним модулем для будь-якої освітньої організації, «Культурний Проект» збагатив її віртуальним простором Особистого кабінету слухача, де можна продовжувати навчатись онлайн.
Крім того, з'явилась нова потужна можливість — долучатись до освітніх подій дистанційно з будь-якої точки планети. Це значно розширило аудиторію організації.
Проектування
Ми розробили систему, яка складалася з трьох великих частин:
CMS/CRM-систему для модераторів та адмінів «Культурного Проекту»
- Особистий кабінет з інформацією по прогресу навчання, обраними матеріалами, плануванням навчання та системою призових балів
- Публічний сайт з інформацією про «Культурний Проект», курси та лекторів, афішею подій
Дизайн
В основі дизайн-концепції — логотип «Культурного Проекту»:

Коло в середині логотипу символізує слухача «Культурного Проекту», а велике коло, яке складається з менших, символізує спільноту слухачів.
Освіта структурує мислення, і світосприйняття складається з досвіду та знань так само, як велике коло складається з менших

Інтерфейс чистий, просторий. Дизайн органічно працює з будь-якими освітніми напрямками.
Деякі дії на сайті супроводжуються приємними анімаційніми ефектами.

Мова спілкування

Інтерфейс — не лише дизайн. Це також система, яка передає стиль спілкування організації. Тому мові автоматичних повідомлень сайту було приділено багато уваги, щоб їх стиль відповідав стандартам комунікації з клієнтами «Культурного Проекту».
Особистий кабінет
В особистому кабінеті слухач може слідкувати за процесом навчання, вивчати додаткові матеріали та планувати свою подальшу освіту.
Програма лояльності
В оновленому «Культурному Проекті» слухачі можуть отримувати бали за навчання. Навчатися з елементами гри набагато цікавіше.
Користувачі сайту мають можливість отримати картку слухача. Картки бувають трьох видів: звичайна, срібна та золота
Чим більше навчаєшся, тим більш престижну картку отримуєш — а з нею додаткові привілеї та можливості.

Записи лекцій та додаткові матеріали
Ще одне важливе нововведення — запис лекцій.

Система керування контентом
Раніше облік відвідувань, створення контенту та розрахунок надходжень команда «Культурного Проекту» вела в кількох різних інтерфейсах. Тепер вся робота з абонементами, курсами та лекціями зосереджена в одній системі.

Результати за 6 місяців
- 76% слухачів використовують особистий кабінет
- +60% зросла відвідуваність сайту у порівняннi з попередньою версією
- +44% збільшилась аудиторія лекцій за рахунок введення онлайн-трансляцій
- -82% знизились витрати часу на адміністративну роботу
Плани розвитку
Наразі на базі цієї платформи планується створення нового продукту для освітніх організацій на базі системи «Культурного Проекту»
В 2014 році ми почали співпрацю з POPEL Agency з метою створення системи управління та адміністрування учбового процесу. Постійний зворотній зв’язок з клієнтом, участь в брейнштормах команди, зосередженість на ефективності інтерфейсу, поєднання інженерного підходу з естетичним почуттям – ті якості команди агенції, що дозволили знайти нам не просто розробника, а партнера проекту.Олександр Супрунець, консультант з розвитку веб-платформи