Розробка позиціювання, неймінгу та упаковки для бренду чаю

Завданням команди стало: вивести на полиці магазинів новий бренд чаю за допомогою упаковки та назви, які будуть привертати увагу споживача і виділятися серед конкурентів. Нам вдалося!

Клієнт

Попередній аналіз

Бренд «Калина» існує на ринку чаю з 1996 року. Компанія вирішила створити новий бренд для омолодження аудиторії. Таким чином, нашим завданням було проаналізувати цільову аудиторію, конкурентів і розробити позиціювання, яке дозволило б новому бренду виділитися на ринку і привернути увагу споживача.

Цільова аудиторія

Сучасні люди, які цінують натуральні продукти, піклуються про здоров'я, своє і близьких. Часто – дуже зайняті, тому кожна хвилинка вільного часу для них – це можливість перезарядиться енергією.

Задача

Розробити позиціювання нового бренду чаю на ринку Білорусі, неймінг та упаковку для лінійки китайського чаю

ЕТАП 01. Розробка позиціонування бренду

Ринок чаю перенасичений: десятки варіантів чорного, зеленого, жовтого і т.д., з добавками або без. Але в сучасному світі все більше набирає тренд натуральності. Наш виробник має величезний досвід, потужності та можливості. Клієнт розуміє що потрібно споживачам і бачить, як змінюються правила гри на ринку. Тому ідея створити нову лінійку натурального чаю дуже перспективна.

Дослідження ринку, конкурентів та ЦА, показало нам, що молода аудиторія споживачів цінує не тільки натуральність, але і чесність в комунікації.

«Ми знаємо, як важливо знайти час на себе, тому наш чай - це ковток енергії, який оновлює. Наш чай – це привід знайти час для себе, така собі годинна мінівідпустка, коли ти можеш відволіктися від турбот».

Тому позиціювання бренду звучить, так: «Кожній людині й кожній події – свій чай».

Неймінг

Перш ніж приступати до розробки нової назви, ми вивчили й проаналізували ринок. Ми також сформували список обмежень і критеріїв оцінки нових назв.

Історія чаю – це тисячі років. Вона багатогранна і захоплива. В історії ми хотіли знайти персонажа, який зможе стати прототипом до нашої назви. Сайхо один з буддистів, який вперше (в 9 столітті) доставив насіння чаю в Японію. Досліджую історію далі ми вийшли на Сайґо Такаморі, японського самурая.

В результаті досліджень і експериментів наш бренд отримав назву Takamori. Яка є звучною, унікальною, оригінальною і говорить про приналежність до категорії.

ЕТАП 02. Розробка упаковки для лінійки чаю

Ми звернули увагу, що на полицях магазинів упаковки чаю дуже строкаті та практично не відрізняються одна від одної. Тому створили кілька варіантів, які дозволили б нашому бренду виділитися як на полиці в супермаркеті, так і в рекламних комунікаціях.

Результати за проєктом

Комплексний підхід до розробки бренду дозволив нам створити імідж бренду, що відразу виділив його на ринку.

Правильне позиціювання і неймінг задають тон комунікації бренду зі споживачем. Новий бренд отримав не тільки оригінальне ім'я і сучасну упаковку. Бренд має стратегію, яка дозволить йому завоювати свою аудиторію і потрібну частину ринку.

Відразу після релізу ми отримали багато позитивних відгуків від споживачів: продукт виділявся на полиці оригінальною подачею й упаковкою, новинка вибивалася з традиційних форматів чаю і стимулювала до покупки.


2352
·
5
Головна