Шлях до щасливої посмішки. Кейс стоматології

Як усмішка впливає на ваше життя? Чи можливо позбутись страхів та бар’єрів, стати більш впевненним завдяки лікуванню брекет-системою? Ми у White&White Dental Studio досліджували це питання разом з нашими пацієнтами, які пройшли цей шлях разом з нами.

White&White Dental Studio — це прозора стоматологічна клініка у Харкові, яка має комплексний підхід. Надаємо послуги у сферах діагностики, гігієни, терапії, ортопедії, ортодонтії, хірургії.

Але якщо говорити простіше — створюємо здорові та гарні посмішки😉


Один із напрямків White&White Dental Studio — це ортодонтія (виправлення прикусу, та нерівності зубів). У лікаря-ортодонта для покращення посмішки є багато інструментів, але одним із найдієвіших та найбільш популярних є брекет система.

Ми помічали багато зміни у наших пацієнтів під час лікування, і ці зміни не лише зовнішні.

Проаналізували і зрозуміли: хочемо дізнатись більше від пацієнтів: бачення шляху лікування, відчути їх емоції, страхи, бар’єри, мотивацію, просто почути їх живі та справжні історії.

Так з’явилась ідея фото- та відео-проекту «Шлях до щасливої посмішки». Оскільки в основному цільовою аудиторією ортодонтичного лікування є жінки, вирішили створити справжній beauty day для наших красунь🤍

Концепція: День краси та справжніх історій наших пацієнтів.

Ми запросили різних героїнь за віком, сімейним станом, професіям, тривалістю лікування.

Задавали однакові питання:

  • Яка була основна ціль лікування?
  • Чи були бар'єри та страхи, коли дізнались, що потрібно ставити брекет-систему? Як ви вважаєте, вони були раціональними?)
  • Чому прийняли рішення поставити брекети? І як довго його приймали?
  • Як прийшли до White and White Dental Studio? Чому обрали саме цю клініку?
  • Які плюси відкрили для себе після завершення лікування?
  • Якби у вас була машина часу, ви би поставили брекети раніше?
  • Ваша подруга боїться ставити брекети, що порадите?

Анна. Зняла брекет-систему у червні 2021

Працює у б’юті сфері, створює ідеальні брови та макіяж клієнтам, володіє студією краси 🤍Не було сумнівів щодо брекетів, тільки була безсонна ніч перед установкою системи через популярні та страшні міфи щодо болючих відчуттів. Після лікування змінилась форма обличчя, та з'явилася красива та неймовірна посмішка.


Женя, завершила лікування: листопад 2018

Фотограф) Бачить красиве. Вирішила поставити систему після 2 вагітностей, коли з’явилась можливість. Не вважає брекети красивими, не любила їх та не полюбила їх до кінця))) Зі страхів був дискомфорт догляду за брекет-системою.

Анна, завершила лікування: 21 травня 2020 року

Працює менеджером проектів. Мала чітку мотивацію отримати гарну посмішку. Не мала сумнівівчи страхів, оскільки довіряє професіоналам. Могла розслабитись та навіть заснути під час прийому.


Саша, завершила лікування: вересень 2016

Працює програмістом. Думка, що брекети необхідні, була протягом 8-9 років. Завжди комплексувала щодо нерівності зубів. Брекети - це не страшно. Добре запам'ятала магічні моменти перших місяців, коли бачила як швидко вирівнювались зуби.

Оксана, зняла брекети: травень 2018

поставила брекети коли з'явилась можливість. Були страхи, що брекети можуть натирати та будуть заважати цілуватись)) Проте її історія - це про легкість носіння брекетів, та про їх сприйняття. Здавалось, що брекети додають певного шарму. До брекетів соромилась своєї посмішки, зараз посміхається весь час та всюди.


Вікторія, завершила лікування: січень 2020 рік

Ветеринар. Мріяла про рівні зуби та брекет-систему з дитинства. Звернулась до нас після того, як перше лікування брекетами пройшло не успішно. Вважає, що брекети - це красиво та сексуально.

Завдяки відповідям, щирості героїнь та цьому проекту ми дізнались справжні історії, зрозуміли емоції наших пацієнтів, дізнались про бар'єри та як з ними боротись.

Насправді, мотивація та бажання мати здорову посмішку перемагають будь-які міфи та бар'єри. Щасливі бачити впевнених, гарних та сяючих пацієнтів, які пройшли шлях до красивої посмішки разом з нами.


Ідея та концепція: White&White Dental Studio

Відео: Дмитро Францев

Фото: Олексій Бутко

Make Up: Beauty Queen Studio 

855