Сила комплексного проєкту на прикладі Herbalife Nutrition

Завдання

Компанія Herbalife Nutrition виробляє продукцію для здорового способу життя: дієтичні добавки, спортивне харчування, вітамінні комплекси та продукти для контролю й зниження ваги. Herbalife Nutrition поставили собі за мету забезпечити своїй аудиторії здорове життя в гармонії з собою та своїм тілом.

Компанія звернулась до рекламної агенції New Strategies Group із завданням розробити комплексний проєкт, який би адаптував глобальну комунікацію бренду на території кулінарії та показав унікальність і легкість приготування знайомих, але абсолютно нових страв разом з продукцією бренду. Варто зауважити, що Herbalife Nutrition довіряють всю рекламну комунікацію агенції NSG ще з 2019 року.

Цього разу на плечі агенції лягла місія “омолодити” аудиторію: залучити до взаємодії жінок та чоловіків віком від 20 до 45 років, які цікавляться спортом та активним способом життя. А також спростувати упередження, що Herbalife Nutrition — це мережева компанія для заробітку, а не бренд збалансованого харчування. Така репутація тягнулася ще з 90-х років.

Рішення

NSG вирішили реалізувати комплексний проєкт. Для цього залучили відомого кулінарного селебріті Юрія Ковриженка, який особисто пройшов шлях оздоровлення раціону, навчився готувати смачно і корисно водночас. І вже разом с Юрієм створили кулінарну книгу рецептів, концепція якої — перетворити звичні страви на корисні за допомогою додавання продукції Herbalife Nutrition.

Ідея

Як зробити рецепт корисним? Додайте в нього продукцію Herbalife Nutrition. А як зробити його ще кориснішим? Використайте сезонні овочі та фрукти, адже вони містять максимальну кількість корисних речовин. Саме на цьому агенція побудувала концепцію кулінарної книги “4 сезони”.

Креатори NSG поділили рецепти на 4 розділи за сезонами: весна, літо, осінь, зима. Юрій Ковриженко зібрав у кожну з категорій улюблені рецепти та оновив їх, додавши продукцію Herbalife Nutrition і сезонні овочі та фрукти. Як результат, навіть зовсім не дієтичні вареники перетворилися на корисний та збалансований десерт. А в книзі таких рецептів ціла купа!

Створення книги

Для створення кулінарної книги агенція відзняла понад 100 кадрів зі стравами та близько 20 портретних фото Юрія Ковриженка. На все це в них було 8 днів, тож NSG провели фундаментальний препродакшн, щоб усе встигнути. Спочатку підготували драфтовий дизайн книги, підібрали фотостудію, сформували знімальну групу, скоординували роботу з фуд-стилістами, детально розписали графік фотографування.

На кожне фото йшло близько 15 хв: 10-12 хв на створення композиції та виставлення світла і 3-5 хв на світлину. Команда працювала зі свіжими інгредієнтами страв, а не з муляжами, тому вони діяли якнайшвидше, щоб продукти зберегли естетичний вигляд. Також для оптимізації роботи NSG вигадали новий спосіб погодження світлин з клієнтом: команда Herbalife Nutrition отримувала їх за 3 хв після створення!

Додрукарська підготовка

Вже за 12 днів після зйомки NSG підготували та відредагували усі кадри, що дало змогу перейти до наступного процесу — фіналізації дизайну книги.

З готовими світлинами дизайнери агенції доводили візуальну частину книги до кінцевого вигляду. Водночас копірайтери вичитували тексти, щоб рецепти були грамотними та лаконічними. Команда NSG пропрацювали до друку всі деталі: обрізний формат, барвистість тощо. Підібрали друкарське обладнання та вичерпно описали весь ланцюг друкарської обробки. І невдовзі книга вже була готова!

Ролики в підтримку

Щоб більше споживачів ознайомилося та зацікавилося рецептами з продукцією Herbalife Nutrition, агенція доповнила кулінарну платформу відеорецептами. Протягом всього проєкту вони створили 13 роликів зі смачними та корисними стравами від Юрія Ковриженка!

На препродакшені NSG скоординували співпрацю між кількома групами спеціалістів, провели зустрічі з фуд-стилістами та головним учасником роликів — Юрієм Ковриженком. Креативна команда New Strategies Group підготувала сценарії, розкадрування, разом з режисером створила тритменти.

Під час продакшену NSG викладалися максимально: працювали 12 годин на добу, миттєво розв’язували усі проблеми на знімальному майданчику тощо. Як результат, всі матеріали відзняли чітко за графіком.

Постпродакшен теж минув вдало. New Strategies Group контролювали монтаж, погоджуючи всі деталі з командою Herbalife Nutrition. Окремої уваги заслуговує запис звуку, адже спеціалісти мали записати закадровий голос так, щоб він ідеально пасував візуальному ряду. Для цього прямо на студії NSG адаптовували текст до особливостей вимови Юрія Ковриженка.

Завдяки відданості та комплексному підходу до кожного з процесів агенції вдалося створити 13 красивих та цікавих відеороликів.

Просування роликів у соцмережах

Щоб якомога більше людей ознайомилося з відеорецептами, NSG просували ролики в соцмережах бренду. Для цього створили низку публікацій для Instagram та Facebook. Пости просували з таргетингом на людей віком 20-45 років, щоб омолодити аудиторію бренду. А задля більшої залученості користувачів – розробили цікаву активацію.

Активація

Як заохотити людину уважно переглянути кожну секунду ролика? Треба перетворити перегляд на захопливу гру. Тож для кожного з роликів креативна команда вигадала квести. Аудиторія знайомилася із завданням в соцмережах, переглядала ролик і одночасно виконувала квест, а потім писала відповідь під активаційним постом.

Наприклад, в одному з відео користувачі мали підрахувати, скільки разів протягом усього ролика в кадрі з’являється Рослинний напій Алое. Це завдання настільки захопливе, що навіть команда NSG всім офісом сперечалася, скільки ж разів його було показано: 32, 33 чи 29?

Результати

Комплексний проєкт, присвячений кулінарній платформі Herbalife Nutrition, ще триває, та вже має потужні результати: 8 млн показів, 2,5 млн охоплення. А в активаціях взяли участь 6 тисяч учасників!

Але це ще не все! Зараз NSG працюють над онлайн-платформою, що стане епіцентром комплексного кулінарного проєкту для Herbalife Nutrition. Тож стежте за оновленнями, щоб бути першими користувачами на новому сайті.

Далі буде!

3160