Сирна новинка для бадьорого ранку

Для
PepsiCo Ukraine
Поява на полицях нової лінійки від одного з головних гравців ринку — справа не повсякденна. Для бренду «Слов’яночка» з молочного портфелю PepsiCo Україна агенція Brain Tank розробила й провела еквітійну кампанію для лінійки м’яких кисломолочних сирів — класичних та двошарових із фруктовим наповнювачем.

Ключем для комунікації стала характерна ситуація споживання та супутні продукти: сніданок і, відповідно, фрукти, горіхи, мед, злаки, кава — все, що асоціюється у споживача з бадьорим ранком. Власне «бадьорий ранок» і став девізом кампанії та головним меседжем комунікації. Саме про бадьорий ранок розповідають POS-матеріали, бренд-пісня, рекламні ролики і решта комунікацій нового продукту. І поки бренд-команда наспівує власноруч складену бренд-пісеньку, нові м’які кисломолочні сири від «Слов’яночки» вже з’явилися на полицях і дарують українцям справжнє відчуття бадьорого ранку.

В рамках кампанії ми розробили й зняли серію діджитальних роликів, що вирізняються цілою низкою цікавих знахідок. Ми знайшли нестандартний та видовищний погляд на ранковий стіл. Цікавий факт: продуктову частину ролика — цілий набір здорових продуктів, продакшн-департамент агенції не зняв, а змоделював у 3D: глядач бачить мюслі, мед, ягоди ніби очима волоського горіха, який пробирається поверхнею столу до героїні ролика. Просторове моделювання продуктів сніданку дозволило досягти «безшовності» картинки, завдяки чому глядач сприймає зображення як натурову зйомку.


·
181

Команда проєкту

Brain Tank
Brain Tank
Ukraine

Клієнт

PepsiCo Ukraine
PepsiCo Ukraine
Головна