"Х'юстон, у нас проблема!"
Саме так подумали ми у компанії SkySoft.tech рік назад, коли виявилося, що кандидати, які приходили на співбесіду, не розуміли, чим саме ми займаємося. Яка за розміром компанія? Продукт чи аутсорс? Які умови праці?

Ми не в Титаніку, тому без паніки

Зміни розпочалися з повного переосмисленння концепції сайту, яка мала підсилювати нову стратегію створення бренду роботодавця. І якщо раніше це був сайт-візитка, розрахований як на замовників, так і на потенційних співробітників, то тепер ми вирішили звузити цільову аудиторію. Органічно виникла потреба у зміні тональнальності бренду (Tone of voice). Комунікація на сайті набула більш дружелюбної форми, з'явилися сленгові слова типу "вжух", "гоу", "скрольніть","плюшки", зрозумілі усім айтішникам.

Космічну тематику залишили у дизайні, але збагатили її новими барвами, модними градієнтами та смисловими акцентами. А вишенькою на торті стала поява власного персонажу, який активно використовується на сайті. В результаті сайт став не просто візиткою, а повноцінною історією компанії, яка передає атмосферу завдяки великій кількості справжніх фото і відео (нічого зі стоків!). 

Перші ластівки у фактах

Якщо говорити про цифри, то після релізу сайту відбулись позитивні зміни (інформація з Google Analytics за березень):

  • 3822 користувача відвідали сайт;
  • 3,35 хв — середній час знаходження на сайті;
  • 35,98% показник відмов.

Для порівняння (YoY)

Сайт SkySoft.tech отримав 2 нагороди на міжнародному конкурсі сайтів AWWWARDS: "Honorable Mention" та "Mobile Excellence" та 3 відзнаки від CSSDA: "Best UI Design", "Best UX Design", "Best Innovation".

Стильно, модно, молодіжно, або що уособлює персонаж компанії

Ідею маскоту компанії виношували дуже довго, хотілося, щоб він був універсальним для всіх – інтровертів та екстравертів, для дівчат і хлопців, а також щоб по максимуму передавав сам дух компанії, її індивідуальність.

Саме тому обрали єнота, адже він розумний, винахідливий, грайливий, милий і в той же час із характером. Наш єнот сміливо подорожує галактикою з космічним турборанцем та поєднує у собі усі сильні сторони SkySoft.tech. Його посмішка — це символ відсутності страху перед викликами, а швидкість, з якою він вирішує поставлені задачі, співпадає з нашими пріоритетами в роботі.

Ім'я нашого єнота "Скайрок" своєю частинкою "Скай" перекликається з назвою компанії, а "рок" — то скорочення від rockstars та співзвучне з нашим слоганом компанії "Join the stars".

Поява власного персонажа стимулювала оновлення промопродукції. Завдяки цьому у арсеналі компанії з'явилась понад 21 одиниця мерчу — від класичних варіантів типу футболки, чашки чи блокноту до шкарпеток, бафів та дитячих бодіків.

Окрім брендової продукції, ми ще створили набори стікерів для Telegram та Viber. Які, згідно до статистики Telegram, завантажили 99 людей, а загальна кількість використань становила понад 1 тис. разів.

Не сайтом єдиним

Для створення унікального та цікавого контенту, ми почали активно залучати колег: проводили опитування, просили робити фото/відео для публікацій.

У Facebook тестували різні формати коммунікації з підписниками у сторіс, опитуваннях та проводили розіграші та навіть аукціони. Публікації у соцмережах орієнтовані на широке коло користувачів, і ми організовуємо різноманітні соціальні активації для розширення аудиторії. Завдяки організації двох благодійних аукціонів безкоштовно вдалось охопити аудиторію більш ніж 13 тис. користувачів.

Кількість підписників у Facebook за період з січня 2020 по січень 2021  збільшилася в 2 рази. В 7 разів зросла кількість відгуків на вакансії, які ми розміщали в соцмережах. І навіть 3 вакансії за останні 4 місяці були закриті з їх допомогою.

Для Instagram розробили шаблони, які періодично доповнюємо та оновлюємо. А також створили маску в Spark AR Studio з єнотом. За 10 місяців 5,8 тис. людей переглянули маску з нашим єнотом в Instagram і зробили 922 фото.


Надихаємо на позитив

У період карантину виникла ідея підтримати "Подільський зоопарк", адже зменшилась кількість відвідувачів. Під свою опіку ми взяли улюбленців зоопарку — сімейство єнотів, для підтримки яких щомісяця перераховуємо кошти.

Ініціатива отримала широке розголошення як у локальних, так і у всеукраїнських ЗМІ. Згодом виявили бажання стати опікунами й інші вінницькі компанії та підприємці.

Переглядайте наш сайт, профілі у соцмережах та діліться вашими враженнями.

П.С. На головній сторінці сайту у десктопній версії розробники заховали 2 пасхалки, спробуйте їх знайти!