Стівен Вайнбург, як символ арт-революції NFT

Класичне мистецтво та NFT-технологія

Про Стівена Вайнбурга

Стівен Вайнбург , художник з Великобританії.

Стівен Вайнберг розробив практику концептуального мистецтва з упором на використання доповненої реальності для вивчення сучасних проблем. У 2021 році Стівен був художнім партнером "Suspension", проєкту цифрового мистецтва, присвяченого цифровому парадоксу двоїстості ізоляції та зв'язку. Він був запущений у партнерстві з Європейською культурною академією в рамках Венеційської бієнале. Стівен - мистецтвознавець з багатогранною особистістю, цікавиться мистецтвом, кіно, музикою і бізнесом. У 2018 році Стівен був виконавчим продюсером відзначений нагородами незалежного фільму "Emu Runner", світова прем'єра якого відбулася на кінофестивалі в Торонто. Стівен вважає, що ринок NFT скоро перейде від виробів, які просто демонструють цифрові технології, до використання мистецьких форм для провокаційних художніх заяв.

Задача

Розробка брендингу, розробка NFT колекцій, прояв в метавсесвіті, контент стратегія Instagram, Twitter, ведення соцмереж, публікації в крипто ЗМІ, розробка промо ролика.

Ідея

Переході від фізичного до цифрового мистецтва, чи то широкодоступний досвід доповненої реальності, чи то унікальний NFT.

"Leave the Earth - Litter in Metaverse" - перша NFT із колекції Стівена Вайнбурга "Been There, Done That". Твір присвячений обгортці від кондитерських виробів, яка подорожувала світом. Тепер це подорож у космос і Метавсесвіт. 

Спершу обгортка існувала в реальному світі.

Потім нами була розроблена доповнена реальність. Вона допомогла обгортці подорожувати світом за допомогою фильтр Wrapper в Instagram.

Друга цифрова форма твору являє собою серію NFT, що показують Wrapper у малоймовірних ситуаціях. Перший із них - "Leave the Earth – Litter in Metaverse", у якому Обгортка зображена на астероїді, що парить в космосі.

Обгортка дісталася метавсесвіту Decentraland. 

Друга колекція “Perspective” пов’язана з класичним мистецтвом. 

Як каже сам Стівен, що створення проєкту CELED здебільшого стосувалося кількох речей: розроблення практики концептуального мистецтва з акцентом на використання AR для вивчення сучасних проблем і експериментів із перенесенням цінності між фізичним світом і цифровим.

CELED є сумішшю елементів "Liberty Leading the People" Ежена Делакруа 1830 року і "The Wreck of the Medusa" Теодора Жеріко 1818 року. і страждання, яких зазнає суспільство, наші лідери, можливо, більше зосереджені на власному марнославстві, ніж на забезпеченні лідерства.

Відтак, фігуру "Liberty Leading the People" із французьким триколором було замінено на "Celebrity", а триколор замінено на селфі.

"Sinking Interest" - третя колекція NFT Стівена Вайнбурга, присвячена темі зміни клімату. Перша робота називається "Lunch Under Water". В NFT зображені чоловічі фігури з картини Мане "Déjeuner sur l'herbe", переосмислені як сучасні політики, які продовжують насолоджуватися своїм обідом, не звертаючи уваги на підвищення рівня моря навколо них, поки, врешті-решт, вони не опиняються під водою і не занурюються разом з іншими предметами, що залишилися на дні.

Публікації в крипто ЗМІ

·
388

Команда проєкту

Головна