Збільшили середній чек бістро на 50%, змінивши позиціонування

Клієнт: міське бістро

WHITE NOISE COFFEE & BISTRO — це затишне кафе зі швидким обслуговуванням, винами від «GoodWine» і довершеною французько-європейською кухнею.

Історія закладу почалась 2 роки тому з «городского кафе Белый Шум» при готелі BURSA. Гостями закладу були мешканці готелю. Власники захотіли розширити аудиторію и зробити кафе місцем зустрічі на Подолі.


Задача

Для вдалого рестарту потрібно було розмежувати заклад та готель, розробити чітку стратегію позиціювання. Ми залучили нову аудиторію, яка органічно поєдналась з існуючою. 

Весною 2019-го кафе “Білий Шум” перетворилось у французьке бістро White Noise з простою, зрозумілою їжею. Керівництво повністю замінило меню, персонал та підхід до клієнта. Пропрацювали сценарії взаємодії людей та бістро: шведський сніданок з 7-ї ранку для жителів Подолу; ланч-сет для тих, хто працює поруч; вечірній келих червоного вина та камерна атмосфера зі свічками для неформальної зустрічі або романтичного вечора.

Задача Грози — донести нове позиціонування до аудиторії, допомогти їм подолати бар’єри та закріпити за White Noise новий формат “французького бістро”.

Рішення

Перезапустились у два кроки.

Раз. Власне, вечірка-перезапуск. White Noise запросили всіх, кого вважали близьким та були раді бачити нові обличчя. Пригощали вином, багетами та сирами.

Два. Трансляція цінностей. В соцмережах — проста та зрозуміла їжа, команда, гості. Говоримо про те, що важливо. Показуємо страви та як їх їдять.

Соціальні мережі

Ми розробили SMM-стратегію — чіткий план дій, де пропрацювали аудиторії, контент та механіку просування. Зйомки контенту лише на плівку. Голос бренду — простий та щирий.

Stories про все, що відбувається за день: які страви готуємо, як подаємо та хто їх замовляє.

Чітко пропрацювали портрети наших клієнтів. Коли і де прокидаються, де снідають, обідають, вечеряють. Створили біля 30 аудиторій та показуємо рекламу в заторах, в перукарнях та вдома.

Результат

Через 3 місяці аудиторія закладу підросла, а кількість гостей помітно збільшилась. Середній чек виріс на 50% вже після першого місяця співпраці та тримається на цьому рівні досі.

Вранці у White Noise черга за кавою та пончиками, вдень тут зустрічаються на бізнес-ланчі, ввечері — на побаченні.