Упаковка для каш швидкого приготування

Розробка брендингу каш швидкого приготування Wow Food

У кожної нації своя культура споживання їжі. В Україні звикли багато готувати. Але темп життя прискорюється – і ось вже фастфуд пропонує різні альтернативи. WOW Food вирішили поширити культуру здорових перекусів кашами швидкого приготування. 

Задача

Задачею Brand Loft Agency було створити дизайн, який  заслужив би довіру клієнтів та розповів про переваги продукту.

Як ми це робили

Ми шукали рішення, що донесе філософію WOW Food — радість від поживної їжі, що не викликає мук совісті.

Ми надихнулись інсайтом про те, що каша швидкого приготування стає корисним замінником хот-догів та бургерів. Наші дизайнери прагли донести концепт цілої культури споживання натурального продукту, після якого говориш «вау».

Ми представили яскравий та стильний концепт, що вабить перекусити прямо зараз. У дизайні упаковки це передала ідея «Бачиш ложку — бери та їж», яку втілив імідж ложки із готовою кашею. Ми вибрали трендові відтінки насичених кольорів для кожного зі смаків. Лого розмістили на чорному фоні, щоб підкреслити його оригінальне шрифтове рішення. 

Результат

На упаковці ми згадали й про переваги натурального готового продукту: відсутність ГМО, барвників та підсилювачів смаку. Ми активно використали верхню частину пакування (кришку). І вона змогла донести головний меседж WOW Food – у цьому швидкому світі між тобою і корисним перекусом усього 5 хвилин.
2830