VANDOG agency разом з UNICEF втягують школи у челендж

Як ми другий рік поспіль справляємось з непосидючими дітьми

І знову ми придумуємо таке, що школи не втримуються та з головою занурюються у наші драйвові челенджі.

Хто замовник?

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), який захищає права дітей та робить все, щоб їм жилось безпечно.

У 2020 навчальному році ми перетворили нудні правила гігієни на активну гру-танець та запустили челендж #здоровотанцюю, щоб діти вивчили усі правила превентивної гігієни та захистились від COVID-19.

А що зараз?

За рік наші амбасадори гігієни підросли і зараз не лише самі дотримуються правил, але й можуть пояснити іншим, чому це потрібно.

Ну а ми тільки цього і чекали! Розширивши перелік правил, підготували новий челендж. Цього разу пісенний — #співаючисто. Ми переписали нові правила гігієни у слова пісні та записали трек, який досі у наших головах на повторі. «Активність — дітям!», — вирішили ми, тож підсилили слова танцем. Ну і звісно зняли відеоінструкцію.

А коли діти стомляться, то у всіх них будуть круті комікси та буклети, в яких ті ж правила гігієни можна прочитати у вигляді кумедних історій з героями.

В буклеті діти пірнають у захопливу пригоду, в якій найменше зі сімейства Зачухриків знайомиться з 12 правилами гігієни, поступово змінюється та стає Чепурком.

Комікс — такий собі «світ навиворіт», бо один з героїв ну зовсім не уявляє, для чого можуть знадобитись різні рушники та планує підкорити гору Брудного Посуду. 

А ще діти зможуть доповнити історію стікерами, які інтегруються в комікс.

Спитаєте, що далі? «Побачите наступного року», — скажемо ми.

2163