Від обмінника до валютного сервісу: кейс Money24 та Grape

Money24 — це бренд, що пройшов шлях від мережі обмінників на заході України до першого в країні валютного сервісу. Допомогла йому в цьому агенція Grape, оновивши стратегію, дизайн та комунікацію компанії.

Обмінники — рішення народне, але не досконале. Для багатьох — це безіменні дірки в стінах. Тож коли до стратегів бренд-маркетингової агенції Grape зайшов запит на оновлення Money24, вони шукали, що вже вирізняє компанію серед конкурентів.

І знайшли, що це — сервісність. Тут поважають клієнтів, пропонують програми лояльності й знижки. З цього вивели нове позиціонування: Money24 — це валютний сервіс. Компанія з широким спектром валютних послуг, для якої на першому місці не гроші, а люди.

Щоб зробити цю зміну помітною, креативна команда взялася за розробку нової айдентики Money24. «Головним завданням для нас було придумати стиль валютного сервісу. Почали з розробки логотипу, за основу взяли каунтер для купюр. Ми хотіли показати знак в динаміці, тому розділили його градієнтом», — розповідає дизайнер Grape Володимир Клімик.

Креативникам треба було розповісти як про оновлення бренду, так і про появу нового явища — валютного сервісу. Для цього знайшли інсайт: люди користуються валютним сервісом не заради грошей чи розваги, а 
«бо треба» закрити свої валютні потреби. Так народилася платформа: валютний сервіс на ваші 
«бо треба».

«За персонажів вирішили взяти гроші. Заговорили Леся з 200 гривень і Франклін зі ста баксів. А щоб не було так одноманітно, розбавили серію простими та зрозумілими ілюстраціями, які розкривають послуги валютного сервісу», — згадує креативна директорка Grape Оксана Деньга.

Ось так Grape changed exchange!

Команда агенції:

CEO — Юрій Гладкий

Креативна директорка — Оксана Деньга

Лід-дизайнер — Володимир Клімик

Дизайнер — Ігор Ганевський

Моушен-дизайнерка – Дарина Скрипник

Копірайтери — Олена Тищук, Михайло Новіков

Стратеги — Валерія Іванченко, Андрій Чаплик

Ньюбіз-директорка та менеджерка проєкту — Ксенія Сокур

2061