Як ми розказали про ребрендинг BiG BOB на 5,4 мільйона переглядів. Кейс креативної студії «Думи» та OMG agency

Розказати про редизайн, здається, просто: показати аудиторії оновлені упаковки й акцентувати на цьому — ось і все. Проте як розповісти так, щоб це побачило більш як 5 мільйонів людей, та ще й показати асортимент — це вже завдання із зірочкою. Тому нумо розбиратися!

Найкращим рішенням, щоб отримати великі охоплення й інформувати аудиторію про редизайн, стала яскрава та креативна інфлюенс-кампанія. Загалом креативна кампанія мала цілі:

— показати різноманітність смаків BiG BOB та зосередити увагу cпоживача на тому, що BiG BOB — це не тільки арахіс, а й безліч інших цікавих і смачних продуктів під різні ситуації споживання: кранчі, попкорн, кукурудза тощо;

— показати оновлений дизайн і запамʼятатися так, щоб споживачі легко й швидко знаходили продукти бренду на полицях.

У кожного продукту BiG BOB є свій цікавий персонаж, який розкриває його характер і смак. Ми вирішили пропрацювати кожного персонажа, щоб за допомогою асоціацій закріпити знання про продукти.

Всі вважають тебе диваком — але хапають попкорн BiG BOB і біжать дивитися саме твої добірки фільмів на вечір.

Почуваєшся душею компанії — збирай крутезний лук і клич друзів на кранчі.

Наслухався на роботі мотиваційних треків і почуваєшся крутим горішком, який підкорює цей світ, — для тебе є класичний арахіс.

Висновок один: ти можеш бути різним протягом дня, але в BiG BOB завжди знайдеться що посмакувати під певний настрій і певну ситуацію.

Тому ми адаптували персонажів і кожен смак під певний настрій та певну ситуацію споживання, створивши міцну і яскраву асоціацію з героями на упаковках BiG BOB.

Реалізація та креативне рішення

Головна ідея креативів блогерів полягала в тому, щоб в одному відео показати різні прояви своєї особистості, які швидко змінюються залежно від ситуацій протягом дня. Кожна особистість мала відповідати прототипу наших персонажів BiG BOB, під кожен настрій і кожну ситуацію блогери змінювали образ та показували певний продукт (пачку).

Усі сценарії мали однакові структуру, ідею та меседж, але кожен блогер створював свою неповторну історію, водночас завжди демонстрував усі пачки та розповідав, що під кожен настрій є свій BiG BOB.

Наприклад, Влад Шевченко обіграв ситуацію, коли не можеш вибрати смаколик під фільм, а Даша Майорова розкрила 5 своїх суперяскравих особистостей.

Ось декілька прикладів роликів:

@vlad_shevchenko

Фільм я так і не обрав, але всі снеки з’їв, дякую @BigBob , з вами і фільм не треба) #яскравийякbigbob

♬ оригінальний звук - Влад Шевченко

Виходячи з нашого досвіду, структурне креативне ТЗ завжди дає змогу зробити не просто інтеграції, а цілісну рекламну кампанію, що ефективно працює на одну мету.

А Даша Кубік, наприклад, класно потусила з Джимом Керрі, Леонардо Ді Капріо та Віллом Смітом.

Результати

Інтеграції в блогерів можуть і мають бути креативними, можуть працювати як віральний та класний контент. Головне дотримуватись основних правил:

— підходити до кампанії інфлюенсерів з погляду креативної концепції;

— створювати дійсно нетипову й оригінальну історію;

— готувати чітке та детальне ТЗ, щоб усі цілі бренду не загубилися за класним креативом.

Ну а цифри цієї кампанії кажуть самі за себе:

Усі креативні ідеї живуть на Dumy Creative Studio

Наші високі стандарти та глибину пропрацювання деталей ви можете оцінити й на власному досвіді. Просто напишіть нам на pr@omgagency.me чи заповніть бриф за посиланням — і ми все зробимо на найвищому рівні.

1319