Як перетворити зразкову спільноту на довершену: кейс Vega Milk
Завдання
Втім, почивати на лаврах команда Vega Milk не збиралася і поставила перед нами логічні цілі: задати ще вищу планку за якістю контенту, продовжити нарощувати знання про бренд серед аудиторії та мотивувати українців купувати продукт.
Курс на довершеність і щасливе майбутнє
Тож ми взяли час на роздуми й запропонували таке:
Доопрацювати візуальний стиль через урізноманітнення локації, в яких знімається продукт, поліпшити освітлення та корекцію в кадрі, а також додати фото моделей. Приємна людина на візуалі викликає більше симпатії до продукту і довіри до бренду в цілому.
Залишити кількість оновлень стрічок — 13 на місяць, але скоротити обсяг постів до 200-250 слів. В такому разі користувачам не стане нудно, і вони дочитають пост до кінця.
Скорегувати контент і додати продукт у кожну рубрику, адже кожен пост у спільноті просувається.
А ще змістити акцент з екології на ЗСЖ і турботу про майбутнє. Річ у тому, що в Європі бум на рослинне молоко був викликаний рухом екологів, які намагаються зменшити кліматичний вплив людини на природу, і Vega Milk слідував цьому тренду.
Проте в Україні споживання рослинного молока більше пов’язане з ЗСЖ і кавовою культурою, ніж з турботою про довкілля. Тому ми запропонували Vega Milk змінити вектор і перетворити спільноти на місце для зустрічі людей, які дбають про своє здоров’я і навколишнє середовище сьогодні заради кращого завтра. І говорити з ними про провідні світові тренди, які допомагають зробити існування легким, здоровим та екологічним.
Тон оф войс та нові рубрики
Ми також запропонували бренду вдосконалити наявний тон оф войс і розбавити літературну мову спільноти молодіжним сленгом, щоб стати ближчими до аудиторії Vega Milk.
А ще в рубрикаторі спільнот з’явилися три нові рубрики.
«Просто додай Vega Milk», в якій ми за допомогою нескладних рецептів показуємо користувачам, як рослинне молоко може зробити щоденне харчування більш смачним і корисним.
«Кава-тайм». Рубрика, в якій ми розповідаємо про світові рецепти кавових напоїв з додаванням молока і пропонуємо їх приготувати.
І рубрика «Лайфстайл у стилі майбутнього», в якій обговорюємо тренди та рішення, що вже існують або лише стають популярними в Україні та світі.
Візуальний стиль
На наш погляд, продукт даної категорії за всіма світовими трендами найкраще подавати в мінімалізмі з чистими фонами та додаванням елементів з fashion-напрямку. Таким чином ми прагнули підкреслити унікальний стиль Vega Milk.
Віжуали спільноти набули вигляду реалістичних fashion-колажів з використанням різних їстівних текстур і крафтових фото, що підкреслили УТП бренду і привернули увагу користувачів.
Завдяки колажам ми отримали можливість передавати кілька комунікаційних повідомлень за раз і розповідати про продукт декількома візуальними образами.
Просування
У просуванні ми діяли згідно з такою тактикою:
Ставили на промо всі пости без винятку, щоб підтримувати постійну активність у спільноті та збільшувати органічне охоплення аудиторії.
Бюджет на охоплення і залучення розподіляли рівномірно. Ставка на охоплення дозволила нам збільшити кількість лайків, шерів та коментарів під постами, а ставка на охоплення — знизити ціну на контакт з контентом і посилити знання серед аудиторії.
Кожен пост просували на однакову суму, щоб вивести бенчмарки за охопленням та залученням для кожного посту та мати уявлення, які пости спрацювали добре, а які ні.
Результат
Запропоновані та реалізовані зміни у контенті та просуванні дозволили нам не тільки вивести бренд Vega Milk на якісно новий рівень у соцмережах, а й отримати чудові результати.
Охоплення у спільноті в Facebook виросло в 4 рази, в Instagram — у 6. Щомісяця ми отримуємо млн+ охоплень у FB і 700 тис. в IG. Середнє охоплення на один пост збільшилося у 10 разів!
Завдяки постійній підтримці ми виділили ядро аудиторії, з якою продовжуємо працювати. Це дозволить нам й надалі підвищувати показники у порівнянні з плановими.
За пів року про Vega Milk дізналося 2,7 млн українців, а якщо брати до уваги детальний таргетинг, то можемо сміливо припустити, що близько 95% аудиторії було цільовою.
Залучення у кожній з соцмереж зросло у 2,5 раза і склало від 60 до 80 тис. дій на місяць. Щодо ER, то у Facebook він склав 2%, а в Instagram — 16%.
Наше партнерство з брендом триває, тож очікуйте на нові кейси з цікавими рішеннями та неперевершеними показниками. :)