Як потрапити у фічеринг в App Store у США? Кейс із командою PlantIn (компанією з екосистеми Genesis)

Плюс 55% завантажень за 4 дні. Розповідаємо, як нам вдалося зробити так, щоб мобільний застосунок PlantIn потрапив до розділів «Сьогодні» та «Застосунки» в App Store в США.

І одразу спойлер

Над стратегією з просування застосунку PlantIn ми працювали з червня 2022. Ключовою задачею було збільшити кількість завантажень та покращити позиції застосунку в пошуку App Store. Втім нам вдалося досягти не лише поставленої мети, а й збільшити кількість потраплянь застосунку PlantIn до фічерінгу у розділах «Сьогодні» та «Застосунки».

Застосунок, що потрапив у фічеринг, стає обраним і безоплатно розміщується на перших сторінках сторів в одній або відразу декількох категоріях. 

Оскільки фічеринг підвищує видимість застосунку то, звісно, сприяє й збільшенню кількості органічних завантажень. Згідно з гайдом від Apple, існують загальні рекомендації для розробників, щоб застосунок потрапив до фічерингу.

Врахування цих факторів — ключ до успіху просування будь-якого мобільного застосунку. І не лише для потрапляння у фічеринг, але й у цілому.

Що саме робили: покроковий гайд

В рамках проєкту за перші пів року ми зібрали велике семантичне ядро та виділили основні релевантні ключові запити. Опрацювали текстове ASO за 24 країнами. Регулярно проводили і продовжуємо проводити текстову оптимізацію сторінки застосунку в App Store та A/B-тестування візуальної частини контенту.

Після завершення основних робіт з ASO перед нами постали запитання: як масштабувати органічний трафік та збільшити кількість завантажень?Проаналізували можливі підходи до просування в магазинах застосунків та виділили основні напрями:

  • запуск Apple Search Ads (тестування custom product page);
  • постійна оптимізація тестової та візуальної частин застосунків у сторах (in progress);
  • просування через App Store Promotion.

За нашою стратегією, просування PlantIn ми почали з тестування можливостей in-app purchases (App Store Promotion).

App Store Promotion 一 просування вбудованих покупок (не більше 20), яке дає змогу пропонувати підписки та преміумконтент у застосунку та рекламувати їх безпосередньо в App Store.

Такий підхід дав можливість застосунку зайняти одразу кілька місць в пошуковій видачі App Store. А оскільки застосунок отримує додаткові місця у пошуковій видачі 一 він займає більше місця на екрані користувача, а отже потенційним клієнтам відображається менше конкурентних пропозицій.

Особливості налаштування In-App Purchases 

Під час налаштування in-app purchases важливо враховувати, що індексується тільки назва підписки. Що релевантніші слова будуть використані, то краща буде індексація. Для назви підписки застосунку ми використали 30 символів, для опису — 45.

Хоча опис не індексується в App Store, його привабливість та якість може впливати на конверсію, як власне й іконка застосунку.

Просування застосунку через in-app purchases ми запустили у всіх країнах та регіонах, де доступний App Store. Для локалізації підписки обрали англійську (США), оскільки ця країна є пріоритетною.

Результати

За підсумками робіт нам вдалося покращити доступність контенту в застосунку. Після опрацьованого текстового ASO, а також залучення App Store Promotion за цільовим регіоном (США) зросла кількість проіндексованих запитів:

Нам також вдалось покращити позиції застосунку в пошуковій видачі App Store у США загалом на 81%.

Оскільки не існує універсального методу, який може забезпечити потрапляння застосунку у фічеринг, успіх PlantIn 一 це комплекс робіт з Mobile Marketing та відповідність застосунку всім вимогам App Store.

Застосунок потрапляв у фічеринг в App Store до початку просування через платні канали просування, але після запуску in-app promotions, кількість фічерингів суттєво зросла. Як наслідок, зріс обсяг органічного трафіку та органічних завантажень.

Наслідком потрапляння застосунку у фічеринг стало й зростання кількості його завантажень за джерелами «Перегляд» та «Пошук» в Apple Store.

793
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас