Як провести онлайн-конференцію для викладачів з 47 країн? Кейс Grade Education Centre

Один із найбільших центрів міжнародних іспитів з англійської мови в Україні Grade Education Centre провів міжнародну онлайн-конференцію для викладачів англійської з майже 50 країн світу.

В останні роки перед викладачами всього світу постає все більше викликів, пов'язаних із професійною діяльністю. Найбільше звичному освітньому процесу у кожній країні завадила пандемія, а українським фахівцям — ще й повномасштабна війна Росії проти України.

Викладачам доводиться пристосовуватись до нових реалій та корегувати напрацьовані методи навчання. Згодом оновлені підходи приносять свої результати й вартують того, аби про них знала більша кількість людей.

Ми у Grade Education Centre стежимо за тим, що відбувається у навчанні англійської мови та підтримуємо вчителів з різних куточків світу. Саме тому вирішили провести велику онлайн-конференцію Lessons for the Future, аби допомогти їм адаптуватися до нових обставин.

5 ключових тем та спікерів

На конференції виступили експерти-практики English Language Teaching, які володіють міжнародними кваліфікаціями, створюють власні курси, пишуть книги для викладачів і постійно беруть участь в освітніх подіях у всьому світі.

  • Adrian Underhill розповів про те, якою важливою є роль вчителя в освітньому процесі. На його переконання, лектор своїм ставленням до навчання формує відношення студентів, від чого в результаті також залежать їхні успіхи.

  • Jo Gakonga пояснила важливість використання відео для навчання й дала поради колегам, які тільки планують створювати власні ролики.

  • Orlando Delgado Mata представив результати досліджень щодо того, як віртуальну реальність і гібридне навчання можна включити в клас English Language Teaching, а також які є переваги та недоліки таких методів.

  • Anne Robinson говорила про адаптивність, що вона передбачає та речі, які повинні залишатися незмінними.

  • Christopher Reese розмірковував про сучасні тенденції, інструменти та методи, котрі використовують викладачі, а також їхню доречність.

Чому важливий діалог між викладачами

За шість годин на Lessons for the Future ми обговорили ті аспекти, що найбільше хвилюють сучасних вчителів.

Як показує досвід спікерів конференції, не обов’язково впадати у крайнощі та застосовувати кожне ноу-хау у своїй практиці. Усі інновації чудово поєднуються з найкращими традиційними методами викладання. Експерти поділилися власним досвідом та поглядами як на традиційні, так і революційні методи викладання, як от навчання за допомогою віртуальної реальності чи відеоблогерство серед вчителів, створення власного продукту та навички, необхідні для навчання й роботи як у майбутньому, так і сьогодні

Юлія Чорна, організаторка конференції

Геолокація учасників

Учасниками міжнародної конференції від Grade стали 446 людей із 27 країн.

Доєдналися викладачі з України, Польщі, Німеччини, Італії, Великої Британії, Литви, Ірландії, Іспанії, Чехії, Словаччини, Австрії, Франції, Сербії, Португалії, Нідерландів, Швейцарії, Грузії, Болгарії, Вірменії, Саудівської Аравії, США, Австралії, Канади, Північна Македонія, Кувейту, Таїланду й Мексики.

Благодійна мета

Поза освітньою складовою, під час конференції хотілося об’єднати весь світ довкола проблеми повномасштабної війни в Україні, зокрема підтримати українську армію.

Учасники придбали квитків на 4366 євро і 50% цієї суми ми віддали на допомогу Збройним Силам України. Ще 4510 гривень та 150 євро передали присутні на Lessons for the Future донатами.

Відтак загальна сума, яку ми перерахували на потреби ЗСУ, склала 88 498 гривень.

Подарунки

Під час конференції ми розіграли найбільший презент — безплатний курс CELTA.

Переможницею стала Наталія Касьяненко. Проте виявилось, що вона вже проходила навчання у нашому центрі нещодавно та отримала відповідний сертифікат. Дівчина вирішила передати подарунок людині, яка посіла друге місце. Отож, Юлію Яртим очікує можливість безкоштовного навчання у Grade.

Скажу чесно, я взагалі нічого не очікувала, жодних призів. Сама ніколи не брала участь у giveaway, не купувала лотерейних білетів чи щось подібне. Я читала в програмі, що планується великий розіграш, але навіть не звернула на це увагу, оскільки для мене було головне отримати experience, корисну інформацію. Але вже коли я почула своє ім’я, адже учасниця під номером 1 передала свій приз мені, я зраділа, що мій мікрофон був вимкнений, адже емоції взяли гору

Юлія Яртим, викладачка англійської мови, переможниця.

Крім того, вдалося розіграли між учасниками призи і від наших партнерів:

  1. Набори карток для вивчення фразових дієслів Phrasal Verbs (рівень В1-С1) та набори «Military English» від видавництва English Student.
  2. Подарункові пакунки від українського виробника обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників EdPro.
  3. Шість примірників роману «The Wine-Dark Sea» британського письменника Патріка О’Брайана від книжкового центру «ТСП».
  4. Посібники для вивчення англійської мови від провідних міжнародних видавництв, офіційним дистриб’ютором яких в Україні є компанія «Лінгвіст».

Викладачі завжди стоять на порозі змін у суспільстві, проте багатьом із них вкрай необхідна підтримка. Добре, коли більш досвідчені колеги можуть підсвітити важливі моменти та направити у професійному розвитку.

Grade Education Centre й надалі обов'язково займатиметься підтримкою викладачів і створюватиме для них майданчики для спілкування та обміну інформацією.

3667
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас