За кадром hyper+ світу: як створювалась креативна відеоробота бренду glo™ з Лесею Нікітюк

Бренд glo™ створив захопливий hyper+ світ в своїй новій відеороботі з Лесею Нікітюк. На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Ідея

glo™ — бренд інноваційних пристроїв для нагрівання тютюну, чия філософія передбачає постійний пошук та створення неочікуваних поєднань, а також відмову від компромісів. Бренд glo™ переконаний, що кожна людина — унікальна і яскрава особистість, якій є що показати іншим.

Свобода самовираження без упереджень — головна ідея нової креативної відеороботи від бренду glo™.

Саме цю ідею уособлює hyper+ світ, паралельна реальність, де можна просто бути собою, без забобонів і обмежень, та отримувати задоволення від кожної миті життя. Режисерами стали Леонід Колосовський та Дмитро Голумбевський.

Команда

Для втілення задуму бренд glo™ зібрав зіркову команду: продакшн-студію The Martini Shot, а також акторський склад, до якого увійшли хореограф та учасник шоу «Танці з зірками» Дмитро Жук, блогер Євген Таллер, танцюрист шоу «Танцюють всі» Бахтіяр Ібрагімов та інші.

На головну роль у відео запросили бренд-амбасадорку бренду glo™ Лесю Нікітюк. 

Леся поділяє філософію бренду: успішна, красива та харизматична, вона не боїться експериментувати та завжди й всюди залишається собою. Її сила — у щирості, відмові йти на поступки та відкритості до нового.

Ми почали з брейнштормів і накидували теми та ідеї, які б нас особисто захоплювали. Було бажання створити європейський ролик, який хочеться роздивлятися і розкладати на деталі.

Дмитро Голумбевський

Сюжет

Під динамічні біти Touch & Go — Would You...? Леся переноситься в інший вимір. Блукаючи залитим сонцем містом, вона зустрічає яскравих та вільних у самовираженні людей: захопливих і самобутніх, сповнених талантів та індивідуальності. Їх об’єднує сміливість бути вільними у своїх бажаннях та відкритість світу.

До речі: назву та приспів пісні спеціально для відеороботи перетворили на брендову відсилку до hyper+: «Would you go to hype with me?» («Ти б зі мною хайпив?»).

Потрапивши у реальність hyper+, Леся спочатку не вірить своїм очам, але зовсім скоро надихається цією атмосферою та з ентузіазмом демонструє всі грані свого справжнього «Я».

Процес створення

Зйомки відбулись в Києві та тривали два дні. На постпродакшн пішло 40 днів, впродовж яких студія The Martini Shot доводила до ідеалу кожний кадр та працювала над CGI-ефектами.

«Найцікавіший та найкрутіший челендж у цій роботі полягав у розробленні персонажів, ефектів, що їх оточують, тієї візуальної мови, якою ми показували втілення стилю кожного з героїв. Ролик — не про продукт, він про людей, про особистості. Ми хотіли створити персонажів, які б не соромились і вміли демонструвати власний стиль — за допомогою своєї фантазії, поведінки, багатогранності… З набору візуальних метафор ми зібрали цілий світ фантазії на тему самовираження. Робота камери, яка постійно, безперервно рухається від одного персонажа до іншого, також допомагає зв’язати всіх героїв між собою та підкреслити одночасність всього, що відбувається, насиченість створеного hyper+ світу», — розповів Леонід Колосовський.

Результат

Післямова

«Працювати з Лесею неймовірно просто і приємно. Її автентичність миттєво розряджає атмосферу і налаштовує всіх на позитивний, продуктивний лад. Плюс між нею та брендом glo™ — справжня “хімія”, повне співпадіння філософій та ідей, які нас драйвлять. На знімальному майданчику дійсно запанувала атмосфера світу hyper+ — унікальні, неповторні досвід і враження», — розповів Костянтин Білоцерківський, Старший менеджер з маркетингу марок British American Tobacco (glo™).

Створити справжній калейдоскоп вражень і розставити стильні акценти в роботі допоміг девайс glo hyper+, який також подарував назву паралельній реальності у відео. 

Сучасний дизайн девайсу втілений в елегантних лініях та вишуканих комбінаціях текстур. Яскравий пристрій, доступний у чотирьох кольорах: елегантному чорному, довершеному синьому, бездоганному білому та вишуканому золотому — здатен вдало підкреслити індивідуальний стиль власника.

·
2668
·
goodsuper 5

Команда проєкту

Клієнт

glo™
glo™
Головна