Запуск технологічного продукту на міжнародний ринок — це завдання не з легких, а тим паче запуск багатофункціональної e-commerce-платформи для популярного бренду одягу. Прикладом розробки подібної платформи для європейського ринку є кейс SEVENTEAM для торгової марки Camp David & SOCCX.

Клієнт

Camp David & SOCCX — німецький lovemark бренд одягу від Clinton Großhandels-GmbH. Camp David & SOCCX — одна з найпопулярніших і найбільших роздрібних мереж у Німеччині, Австрії та Швейцарії.


Задача

Головна задача клієнта — розробити повноцінну e-commerce-платформу, яка буде націлена не тільки на збут продукції бренду, а й на стимулювання повторних покупок.

Реалізація

Для розробки багатофункціонального інтернет-магазину ми обрали CMS PrestaShop базовою платформою. Цей додаток орієнтовано на електронну комерцію різної складності. Його написано на PHP з використанням фреймворку Symfony, для шаблонів використовується Twig, для зберігання даних — MySQL.

Ми довго шукали для себе базову платформу й зупинилися на PrestaShop, через те, що платформа відповідає наступним критеріям:

  • швидкість розгортання проєкту;
  • бібліотека перевірених програмних рішень;
  • якість і кількість дизайн-шаблонів;
  • зручний, призначений для користувача, інтерфейс.
  • швидкість доступу до бази при великій кількості SKU;
  • інтеграція з соцмережами та рекламними інструментами;
  • функція “мультимагазин”;
  • міжнародне ком'юніті розробників.


Ключовим моментом інтерфейсу сайту Camp David & SOCCX є логічна послідовність блоків і розміщення елементів. Асортимент платформи розділений на чоловічу та жіночу секції. Це рішення допомогло структурувати широкий спектр продуктів, збільшило зручність використання вебсайту та допомогло користувачам орієнтуватися у магазині. Ми приділили особливу увагу новим колекціям та продуктам зі знижкою. Наведення курсору миші на товар відкриває збільшену фотографію та картку з його детальними характеристиками, які допоможуть зацікавити потенційного покупця під час перегляду. Ми приділили особливу увагу створенню чіткої категоризації, зручності оформлення замовлення, заповненню контактної форми на вебсайті та реєстрації на платформі через соціальні мережі. Ці всі, на перший погляд, дрібні деталі сильно впливають на конверсійність сайту, адже саме від них залежить зручність оформлення замовлення для потенційного споживача.

Мобільна версія інтернет-магазину повністю адаптована та оптимізована для смартфонів та планшетів. З її допомогою зробити замовлення настільки ж легко як і з настільної.

Для дизайну інтерфейсу команда SEVENTEAM вибрала шрифт польського дизайнера Лукаша Дзедзіча — Lato. Його гармонійні та елегантні риси окреслюють характер та настрій бренду Camp David & SOCCX. Шрифт легко читати, адже він коректно показується в будь-якому браузері.

У дизайні сайту ми використали основний колір бренду — рожево-червоний, який поєднується зі світло-сірим та насичено чорним. Дана кольорова гама демонструє простоту та вишуканість стилю бренду.

Результат

Ми розробили багатофункціональну e-commerce-платформу для міжнародного бренду, яка виконувала бізнес-задачі клієнта. Ефективність та професіоналізм нашої команди підтвердився тим, що клієнт довірив нам розробку нової версії сайту для ринку Італії, яка вже приносить перший прибуток. Довготривала співпраця та повторна реалізація проєктів компанії для нових ринків - найкращий показник ефективної роботи нашої команди.