Вітаємо, друзі!

В наших студентів курсу «Основи дизайну» виникає чимало питань. В цьому матеріалі ми спробуємо відповісти на головні з них. Будь ласка, прочитайте його уважно.

Мені прийшов лист про початок навчання. А де саме навчатись?

Всі навчальні матеріали для вас будуть доступні за посиланням: http://bit.ly/2GcRZDj-tg.

Як саме проходить навчання на курсі?

Все навчання буде проходити онлайн, в інтерфейсі навчальної системи. Ми докладно розповідаємо, як саме він влаштований в ознайомчому курсі: https://bit.ly/2U5MqOR.

Дуже радимо його пройти. Оцінки на цьому курсі ні на що не впливатимуть, а ви зможете ліпше зорієнтуватись в роботі системи.

Я отримав доступ до лекцій з композиції, а інші закриті. Чому так?

В системі «Креативної практики» доступ до всіх теоретичних модулів ми надаємо за умови проходження тесту за попереднім модулем. Це важлива складова навчання, адже для нас важливо, щоб студенти не лише дивились навчальні матеріали, а й дійсно засвоювали їх. 

Отже, щоб отримати доступ до навчальних матеріалів з кольорознавства, необхідно спочатку пройти тестування за модулем «Основи композиції».

Коли перше тестування?

В поточній версії системи тестування ми відкриваємо суто в відведений проміжок часу.

Мені трохи лячно. А тести дуже складні?

Тести повністю засновані на навчальних матеріалах. Тож якщо ви подивитесь їх декілька разів, радше за все ви здасте тест без особливих складнощів.

На одну відповідь у вас буде 60 секунд. Всього в одному тесті 30 питань. Щоб тест було зараховано як успішний, достатньо правильно відповісти на 21 з них. Не так вже й складно.

А якщо в мене не виходить здати тест в запропонований час?

Тоді ви зможете здати цей тест з наступним набором, але на поточний момент навчання доведеться перервати. Ми зробили курс безкоштовним для студентів, але певні умови тут є. І здача тестів — одна з них.

Сам тест займає до 20 хвилин. Цього разу ми зробили досить широке вікно для тестування. Інтерфейс тестування добре працює зі смартфона. А вікно для проходження тесту досить широке — цілих два дні.

Будь ласка, плануйте ваш час заздалегідь.

Яку програму ви рекомендуєте використовувати для виконання завдань у практичній частині курсу?

Спираючись на запит, що мають наші партнери, і на те, якими редакторами найчастіше просять володіти молодих фахівців креативні компанії, ми зупинили наш вибір на редакторі Adobe Photoshop.

А ви навчатимете нас роботі в Photoshop?

На жаль, ні. Курс і без цього є дуже насиченим, тож ми вирішили, що з Photoshop ми зробимо окремий курс. А в «Основах дизайну» спеціалізованої частини стосовно вивчення Photoshop не буде.

Що мені робити, якщо я не вмію ним користатись?

На цей випадок, ми дуже радимо вже зараз починати його вивчати.

От дещо застарілі навчальні відео:

А ще в Adobe є чудові лекції про користування Photoshop. Ми склали перелік ключових інструментів графічного редактора Adobe Photoshop, навички роботи з якими вам знадобляться.

Навчання розпочнеться вже зовсім скоро, тож не згайте можливості як слід підготуватись до нього!

Де взяти Photoshop?

Скачати Photoshop можна з офіційного сайту Adobe: https://www.adobe.com/products/photoshop.html?promoid=PC1PQQ5T&mv=other#mini-plans-web-cta-photoshop-card

Ми не можемо заборонити вам використовувати піратську версію, але рекомендуємо користуватись ліцензійною. Тим більше, підписка коштує недорого — близько 260 гривень на місяць.

В курсі будуть розповідати по UI та UX?

В цьому курсі ми торкнемось їх ледь-ледь. Все ж таки, ми більше будемо розповідати про основи дизайну.

Скільки в нас буде часу на виконання практичних завдань?

На кожне практичне завдання буде рівно тиждень. Але не переймайтесь. Цього часу вам цілком вистачить.

А у вас є перелік рекомендованої літератури?

Є. І зараз ми публікуємо літературу у кожному модулі, відповідно до його теми. Зокрема в модулі «Основи композиції» є добірка тематичної літератури.

Чи буде видаватись по завершенні курсу сертифікат?

Всі студенти, що вдало пройдуть навчання, отримають електронний сертифікат з унікальним ID.

А що порадите з приводу працевлаштування після курсу?

«Креативна практика» влаштована таким чином, щоб всі студенти, що мають високі бали, мали на додачу до цього високий шанс працевлаштування. Для цього зокрема ми запросили до участі в проєкті 26 компаній-партнерів, кожна з яких вже є працедавцем. І ми продовжимо залучати партнерів до проєкту і надалі.

На завершення

Якщо якісь ваші питання залишились без відповіді — напишіть нам на team@cases.media.