Стівен Спілберг злякається конкуренції, коли побачить, що тепер ви знаєте всі секрети монтажу крутих роликів. Керівниця Content Creation Department NGN.agency Даша Ситник розповіла про свій власний топ у виборі застосунків для монтажу відео.

Почнемо з найголовнішого. Нижче подано топ програм, якими користується Content Creation Department NGN.agency, створюючи відео для клієнтів. Програми призначені для використання на ноутбуці й створені для професійного монтажу.

Adobe Premiere Pro — ідеальний інструмент для будь-якого процесу постобробки відео. Досить вагомий плюс програми в тому, що вона вільно інтегрується з іншими продуктами Adobe. Це дозволяє вирішити багато задач при монтажі. Adobe Premiere Pro має широкий функціонал, добре продуману функцію тримінгу. У програми досить легкий та зрозумілий інтерфейс, майже всі дії можна виконувати за допомогою «гарячих» клавіш. Також досить просто працювати з аудіо.

Final Cut ‒ простий інтерфейс, що дозволяє швидко зрозуміти процес. Всі складні функції редактора спочатку приховані, що дозволяє вчитися, не відволікаючись. В програмі є великий спектр ефектів: відео, аудіо, титри, переходи тощо. Final Cut дозволяє працювати з HDR відео, а також керувати ним, коригувати кольори та редагувати звуки.

After Effects ‒ суперзручна програма зі зрозумілим інтерфейсом. В After Effects можна працювати швидко, з інтеграцією різноманітних програм, а також легко створювати анімації, без необхідності проставляти кадри вручну.

А тепер трохи про мобільні додатки:

Inshot

Базовий додаток, де ви можете повноцінно монтувати відео, додавати музику, підписи, анімацію між кадрами, фільтри, ефекти, стікери, регулювати швидкість.

Videoleap

В застосунку є дуже цікаві функції, які допоможуть працювати з анімацією будь-якого об’єкта, змінювати світло та колір виділеної області і багато іншого. Videoleap дозволить додати трохи сюрреалізму або чогось особливого до ваших відео.

Videoshop

Простий і зручний редактор відео. До списку можливостей редагування відеороликів входять обрізка відео, склеювання фрагментів, додавання саундтреків, звукових ефектів, фільтрів і переходів, а також інструменти з налаштування зображення (яскравість, контраст, насиченість) і багато іншого.

Splice

Багатофункціональний та простий у використанні. Можна накладати фільтри, змінювати темп ролика, додавати написи й склеювати фрагменти різних відео. Зручно те, що у програми є функція запису свого голосу або завантаження пісень з iTunes. Дивіться, не загубіть цю корисну інформацію.

Не загубіть цю корисну інформацію ;)