Інструментальний курс
Початковий

Робота з InDesign

Мова: українська
48 відеоуроків
5 статей
8 теоретичних модулей
7 практичних модулів
Самостійне навчання онлайн у власному темпі

Про що курс

InDesign — один з найпопулярніших інструментів для дизайнерів, що працюють з друкованою продукцією. Це дуже потужний редактор, який використовують для створення багатосторінкових видань, книжок, журналів, газет, буклетів, презентації. Завдяки потужним інструментам автоматизації він дозволяє легко та швидко створювати масиви однотипних матеріалів.

InDesign вже став своєрідним стандартом галузі, тому кожному фахівцю, який бачить своє майбутнє у графічному дизайні, необхідно опанувати цей інструмент.

Кому стане в пригоді

Графічним дизайнерам.

Цей курс входить в карту навчання «Графічний дизайн»

Радимо ознайомитись з цією картою, щоб ліпше спланувати своє навчання. Також за допомогою карти ви зможете переконатись, що ви готові до проходження цього курсу.

Хто викладає

Олександр Колодько, дизайнер, співзасновник «Агентів змін» та ARC Wayfinding Systems.

Олександр займається дизайном з 2006 року та працює у різних його напрямках. Є визнаним експертом у навігаційному дизайні та дизайні міського середовища, зокрема, створював навігацію та схему київського метро, адресні показчики та міську навігацію Києва. Серед його проєктів — транспортні схеми та інфографіка, логотипи та фірмові стилі, пакування, інтерфейси та сайти. Цікавиться автоматизацією дизайну та створює інструменти для роботи над дизайном.

Олександр був одним із викладачів курсу «Urban design» в школі Projector, а в 2022 році долучився до марафону Креативної Практики.

Оформіть передплату, щоб почати курс

Тиждень повного доступу
Безплатно
Всі можливості платформи без обмежень
Навчайтесь з нами
від 250 ₴/міс.
Доступ до десятків курсів про графічний дизайн, вебдизайн, UI/UX та фронтенд
Підібрати тариф

Відповіді на деякі важливі запитання

Так, цей курс розрахований на тих, хто ще ніколи не працював с InDesign. Але ж якщо ви взагалі не мали справ з дизайном, ми дуже рекомендуємо вам до курсу з InDesign пройти курс «Основи дизайну».

Робота з InDesign
Інструментальний курс
За передплатою