Інструментальний курс
Просунутий

Photoshop. Рівень ІІ

Мова: українська
7 майстеркласів
7 практичних модулів
Самостійне навчання онлайн у власному темпі

Про що курс

«Photoshop. Рівень ІІ» — це курс для дизайнерів, які вже опанували основи Photoshop, і тепер прагнуть навчитись використовувати можливості редактора для виконання робочих задач.

Курс практичний, без води 💧

Ми зосередимось на прикладних задачах, з якими дизайнери стикаються у повсякденній роботі та познайомимося з просунутими можливостями та функціями Photoshop.

Кому стане в пригоді

Графічним дизайнерам, вебдизайнерам, моушн-дизайнерам, які вже опанували базові функції та хочуть прокачати свої навички.

Цей курс входить в декілька карт навчання

Радимо ознайомитись з картами, щоб ліпше спланувати свій план навчання. Також за допомогою карт ви зможете переконатись, що ви готові до проходження цього курсу.
Пов’язані з курсом карти:

Хто викладає

Олексій Бондаренко, експерт Креативної Практики.

Олексій має багаторічний досвід роботи в дизайні та креативних індустріях. Він працював дизайнером Bayadera Group, був креативним директором New Strategies Group, управляв дизайн-командами та копірайтерами. Як фахівець і як керівник працював з найрізноманітнішими задачами: від дизайну пакувань до ведення брендів в цифровому середовищі.

В його портфоліо проєкти для брендів Vitmark, Suzuki та Bonduelle.

Також, звісно, в доробку Олексія курси Креативної Практики по роботі з Adobe Photoshop та Adobe Ilustrator та серія воркшопів та майстер-класів.

Програма курсу

Курс складається з 6 практичних модулів, у кожному з яких ви навчитесь розв’язувати конкретну задачу. А наприкінці на вас чекає бонус — ще один майстерклас, в якому Олексій покаже, як створювати неонові ефекти в Photoshop.

Практика
4 години навчання
В першому майстеркласі курсу ми навчимо вас видаляти тло з зображень. Це дуже поширена задача, що часто виникає в проєктах дизайнерів.
2 відеолекції
Бриф
Практика
6 годин навчання
Досить часто дизайнерам потрібно працювати з мокапами: нанести логотип на футболку або розмістити макет інтерфейсу в екрані смартфона. В цьому майстеркласі Олексій покаже, як правильно це робити.
1 відеолекція
Бриф
Практика
4 години навчання
Щоб об’єкт, який ви вставляєте до макету, виглядав органічно, важливо навчитись розуміти світлову картину. В цьому майстеркласі докладно розберемось із тим, як це працює.
1 відеолекція
Бриф
Практика
3 години навчання
В цьому модулі ви дізнаєтесь, які є найпоширеніші проблеми у роботі зі світлинами та як їх розв’язати.
1 відеолекція
Бриф
Практика
3 години навчання
В цьому модулі з’ясуємо, як прибирати з зображень типові артефакти, але при цьому зберігати їхній органічний вигляд.
1 відеолекція
Бриф
Практика
3 години навчання
В цьому майстеркласі ми розповімо, як підвищувати якість зображень, поліпшувати їхню різкість та прибирати артефакти.
1 відеолекція
Бриф
Практика
4 години навчання
В завершальному майстеркласі навчимо вас створювати неонові ефекти в Photoshop, а до купи ще й пояснимо, як взагалі влаштовані неонові знаки.
1 відеолекція
Бриф

Як проходить навчання

Отримайте доступ до бібліотеки курсів, навчальних карт, перевірки практичних робіт та підтримки спільноти!

Виконуйте практичні завдання та отримуйте рецензії

На нашій платформі значна частина курсів містить брифи, що створені спеціально для наших курсів, а також відеоуроки та інтерактивні майстеркласи, що допоможуть закріпити вам знання на практиці. А наша команда рецензентів ще й перевірить їх та надасть зворотний зв’язок.

В кінці навчання — отримуйте отакий сертифікат

Якщо ви успішно виконаєте всі завдання курсу, то наприкінці навчання ви отримаєте сертифікат, який ви зможете з гордістю додати до свого резюме. Сертифікати можна отримати як українською, так і англійською мовами.

Маршрут навчання складено!

На Креативній Практиці доступні десятки курсів для різних рівнів фахівців. Але за допомогою карт навчання ви завжди знатимете, з якого курсу починати, і який курс проходити далі. Для різних тем та спеціальностей ми склали різні карти.

З нашою спільнотою ви ніколи не лишитесь наодинці зі складностями!

Під час навчання долучайтесь до нашої спільноти студентів в Telegram чи в Discord та отримуйте підтримку, підказки та корисності від інших студентів 24/7.

А хочете — можете й не здавати тести та практику

Ще у нас є режим «Вільного слухача». Для тих, хто не хоче здавати тести та роботи на перевірку і надає перевагу самостійному опануванню тем. Сертифікати в цьому режимі ви не отримаєте, проте навчатиметесь в комфортному для себе форматі.

Оцінка курсу та відгуки студентів

Середня оцінка за відгуками 3 студентів
5
Liza Danyliv Liza Danyliv
03.07.2023

Дякую Олексію Бондаренку та всій команді креативної практики, за чудовий курс! Структура курсу, наповнення, все сподобалося. Дуже радію за можливість...

5

Спробуйте можливості передплати безкоштовно

Тиждень повного доступу

Безплатно

Всі можливості платформи без обмежень
Оце так можливість!

Цілий тиждень безплатного користування платформою без обмежень

Отримайте повний доступ до десятків онлайн-курсів з бібліотеки CASES: про графічний дизайн, вебдизайн, UX/UI, фронтенд та креатисне підприєництво. А ще — знижки від партнерів та підтримку нашої чудової спільноти.

Навчайтесь за передплатою

Спробуйте з тарифу за 250 грн/місяць або відчуйте всі переваги платформи лише за 550 грн/місяць.

Роботи студентів

Neon
Neon
Єлизавета Прокопова
Єлизавета Прокопова
2
73

Відповіді на деякі важливі запитання

Якщо ви маєте активну передплату, ви можете розпочати курс будь-якої миті. Навчання відбувається у самостійному форматі за власним графіком.

Photoshop. Рівень ІІ
Інструментальний курс
За передплатою