Інструментальний курс
Просунутий

Photoshop. Рівень ІІ

Мова: Українська
7 майстеркласів
7 практичних модулів
Самостійне навчання онлайн у власному темпі

Про що курс

«Photoshop. Рівень ІІ» — це курс для дизайнерів, які вже опанували основи Photoshop, і тепер прагнуть навчитись використовувати можливості редактора для виконання робочих задач.

Курс практичний, без води 💧

Ми зосередимось на прикладних задачах, з якими дизайнери стикаються у повсякденній роботі та познайомимося з просунутими можливостями та функціями Photoshop.

Кому стане в пригоді

Графічним дизайнерам, вебдизайнерам, моушн-дизайнерам, які вже опанували базові функції та хочуть прокачати свої навички.

Хто викладає

Олексій Бондаренко, експерт Креативної Практики.

Олексій має багаторічний досвід роботи в дизайні та креативних індустріях. Він працював дизайнером Bayadera Group, був креативним директором New Strategies Group, управляв дизайн-командами та копірайтерами. Як фахівець і як керівник працював з найрізноманітнішими задачами: від дизайну пакувань до ведення брендів в цифровому середовищі.

В його портфоліо проєкти для брендів Vitmark, Suzuki та Bonduelle.

Також, звісно, в доробку Олексія курси Креативної Практики по роботі з Adobe Photoshop та Adobe Ilustrator та серія воркшопів та майстер-класів.

Програма

Курс складається з 6 практичних модулів, у кожному з яких ви навчитесь вирішувати конкретну задачу. А наприкінці на вас чекає бонус — ще один майстер-клас, в якому Олексій покаже, як створювати неонові ефекти в Photoshop.

Видалення тла з зображень
В першому майстеркласі курсу ми навчимо вас видаляти тло з зображень. Це дуже поширена задача, що часто виникає в проєктах дизайнерів.
Робота з мокапами
Досить часто дизайнерам потрібно працювати з мокапами: нанести логотип на футболку або розмістити макет інтерфейсу в екрані смартфона. В цьому майстеркласі Олексій покаже, як правильно це робити.
Світлова картина в дизайні
Щоб об’єкт, який ви вставляєте до макету, виглядав органічно, важливо навчитись розуміти світлову картину. В цьому майстеркласі докладно розберемось із тим, як це працює.
Колірна корекція
В цьому модулі ви дізнаєтесь, які є найпоширеніші проблеми у роботі зі світлинами та як їх розв’язати.
Основи ретуші
В цьому модулі з’ясуємо, як прибирати з зображень типові артефакти, але при цьому зберігати їхній органічний вигляд.
Підвищення якості зображень
В завершальному майстеркласі ми розповімо, як підвищувати якість зображень, поліпшувати їхню різкість та прибирати артефакти.
Бонус: неонові ефекти
В цьому майстеркласі навчимо вас створювати неонові ефекти в Photoshop, а до купи ще й пояснимо, як взагалі влаштовані неонові знаки.

Оформіть передплату, щоб почати курс

7 днів, щоб спробувати
БЕЗКОШТОВНО
Спробуйте всі можливості платформи і підберіть для себе цікаві курси.
Щомісячна передплата
550 350 грн
щомісяця
Знижка спливає через: 34:13:09:35

Відповіді на деякі важливі запитання

Щойно ви придбаєте доступ до курсу.

Photoshop. Рівень ІІ
Інструментальний курс
За передплатою
Головна