Підтримка проєкту

Анатолій Попель
Анатолій Попель
СЕО CASES і Креативної Практики

Всім привіт 👋

З початку березня наша платформа була безплатною для всіх охочих. Ми відкрили її, щоб підтримати спільноту, дати вам можливість відволіктись від тривожності і присвятити час чомусь цікавому і корисному. За 3 місяці в цьому форматі ми отримали неймовірну кількість слів подяки, від яких часом краялось серце. Нам писали з-за кордону, з-під обстрілів і навіть з-під окупації про те, що наші курси дійсно допомагають долати ці складні часи. І ми щасливі, що можемо допомагати вам.

Окрім слів подяки ми отримували донати, і це дуже допомагало. Адже щоб платформа працювала, нам потрібно було оплачувати програмне забезпечення та сервери, платити гонорари рецензентам, сплачувати податки. Допомога кожного, хто вже донатив — неоціненна. Саме завдяки вам ми мали можливість підтримувати спільноту. Завдяки вам платформа досі працює.

Ми розуміємо, що багатьом все ще важко оплачувати щось, крім найголовнішого. Тому ми впровадили новий формат доступу до платформи — вільну передплату за зниженою ціною — лише 250 грн. Але до 1 серпня всі, хто не може дозволити собі платити за навчання, можуть і далі проходити курси безплатно. А це означає, що і нам самим потрібна підтримка від тих, хто може це собі дозволити.

Найліпший спосіб підтримати нас — оформити передплату. Але донати для нас є також важливою формою підтримки. Завдяки ним ми матимемо змогу не лише продовжувати працювати, але й працювати над новими курсами й новими функціями платформи.

Слава Україні!

Переможемо!

Оберіть розмір підтримки
Або оформіть передплату
Зараз ціна знижена — лише 250 грн на місяць. І для вас вона такою й залишиться.
Головна