Креативна Практика запускає передплату

Привіт!

Раді повідомити, що команда Креативної Практики запускає формат передплати на свій освітній контент. Для нас це крута можливість з одного боку продовжувати доповнювати та розвивати свої продукти, а з іншого — залишати їх доступними для широкого загалу, адже вартість передплати є максимально демократичною.

Чому передплата — це класно

Це забезпечить розвиток проєкту!

Передплата дасть нашій команді можливість створювати нові курси, статті, покращувати інтерфейс та організовувати освітні заходи.

Це вигідно

Вартість передплати буде незначною: лише 250 грн на місяць. За цією передплатою ви зможете отримувати доступ до курсів, які зазвичай коштували б від 3000 до 5000 грн.

Це зручно

Ми робимо так, щоб вам було дійсно зручно користуватись нашим інтерфейсом. Всі матеріали, які вам цікаві, будуть доступні в одному місці. І навіть якщо якоїсь миті ви припинете передплату, то зможете її згодом відновити, і всі отримані матеріали та прогреси збережуться.

Ми дуже цінуємо передплатників!

І тому будемо періодично робити вам невеличкі сюрпризи та приємності.

Що доступно
за передплатою

І щомісяця ми будемо додавати новий контент!

Передплата креативної практики

Місяць

250 ₴

кожного місяця

Відповіді на деякі важливі питання

Якщо я купую передплату, то отримую доступ до матеріалів назавжди?

Ви отримуєте доступ до матеріалів на період дії передплати. Щойно передплата добігає кінця, доступ до матеріалів закривається.

А якщо я раніше якісь із зазначених матеріалів оплатив?

Тоді доступ до них відв’язаний від дії передплати. Але до нових матеріалів за передплатою ви отримуватимете доступ.

Я зможу перервати дію передплати?

Так, звісно. Відписатись можна будь-якої миті, але зауважте, що вже сплачена передплата не повертається. Відміняються саме наступні платежі.

Я зможу оформити передплату спільно з друзями?

Поки що, групових передплат в нас немає, але якщо на це буде значний попит — ми розглянемо і такий формат.

Мене турбує питання, на яке ви тут не відповіли…

Тоді напишіть нам на team@creativepractice.com.ua

На завершення

Для нашої команди передплата — це чесний та гідний формат розвитку проєкту. Він дозволяє нам інвестувати більше часу та зусиль в створення якісних освітніх продуктів, оплачувати роботу фахівців та поліпшувати якість проєкту в цілому.

Передплачуючи Креативну Практику, ви не лише отримуєте доступ до наших матеріалів. На додачу до цього ви допомагаєте нам розвивати цей проєкт та створювати якісний український освітній контент.