Було приємно стати частиною такого івенту. Сергій Манаков, фіналіст CASES: Design Challenge

16 жовтня відбувся CASES: Design Challenge — фінал масштабного конкурсу графічного дизайну. Захід проходив за підтримки генерального партнера Parimatch Ukraine. В межах конкурсу дизайнери мали індивідуально протягом тижня виконати бриф (а саме — створити ключовий образ та серію концептуальних матеріалів з його використанням — цифрові матеріали для соцмереж, брендовану продукцію та фотозони), а фіналісти — ще й захистити його перед журі.

Кожен учасник мав можливість на свій розсуд обрати один із трьох брифів, які були розроблені спільно з Parimatch Ukraine:

  • Кампанія до матчу за участю футбольного клубу «Шахтар».
  • «Амбіційна команда», в якому дизайнери мали можливість створити брендовані матеріали для представлення команди та корпоративної культури бренду Parimatch на конференціях.
  • Let's Play, присвячений темі кіберспорту.

Призовий конкурс заходу склав понад 100 000 грн. Заявки подали 573 дизайнери з усієї України, а в фінал потрапили лише 10. 

Ми записали з ними інтерв’ю і попросили поділитись власними враженнями. У цьому матеріалі ми поспілкувалися з Сергієм Манаковим, дизайнером з Києва, який посів 3 місце.

Сергій Манаков, фіналіст CASES: Design Challenge

Розкажіть про себе та свій шлях у графічному дизайні. З чого все почалось?

Я спортивний дизайнер — розробляю логотипи та ігрову форму для клубів, команд та федерацій. Є досвід роботи з командами із СНД та Європи.

Все починалося з того, що я хотів малювати, подорожувати та мати дистанційну роботу, тому свій шлях у графічному дизайні я починав із малювання логотипів на фріланс-біржах у 2012 році. Згодом я звузив спеціалізацію до спортивної айдентики, і зараз це мій основний вид діяльності.

Чому ви обрали такий напрямок дизайну?

Я з дитинства люблю дивитися ігри команд НХЛ та НБА, тому мені дуже подобається північноамериканська спортивна естетика. Сподіваюся, мені одного разу вдасться попрацювати з командами з цих ліг.

Сергій Манаков, фіналіст CASES: Design Challenge

Як ви дізнались про змагання?

Іноді я просто роблю запит до Google, щоб дізнатися про події, що відбуваються в Україні у сфері графічного дизайну. Так і дізнався. Це був останній день подання заявок.

Що вас найбільше зацікавило в конкурсі?

Найцікавішим моментом видалася перспектива захисту своєї роботи перед аудиторією. Я хотів отримати такий досвід.

В конкурсі можна було обрати три брифи: про клуб «Шахтар», кіберспорт та про команду бренду Parimatch. Який обрали ви і чому?

Я народився і виріс у місті Макіївка Донецької області, тому вболіваю за ФК «Шахтар» з 8 років. Інші брифи навіть не розглядав.

Сергій Манаков, фіналіст CASES: Design Challenge

Які ваші враження про конкурс?

Дуже гідна організація конкурсу. Від відповіді служби підтримки до фінального заходу. Порадував класний підбір призів. Було приємно стати частиною такого івенту.

Чи радите ви подаватись на конкурс іншим дизайнерам?

Безумовно, це великий шанс для дизайнерів створити творчий проєкт у колаборації зі знаменитими брендами, а також перевірити свої навички. 

Особисто я отримав лише позитивні емоції та набув гарного досвіду публічних виступів.


Якщо пропустили трансляцію, дивіться запис, як відбувався фінал конкурсу CASES: Design Challenge за підтримки генерального партнера Parimatch Ukraine.

·
1468
·
super 3