Найпоширеніші питання користувачів стосовно веб-розробки

В сфері веб-розробки завжди виникає багато питань. Вони стосуються абсолютно всіх моментів, починаючи зі створення сайтів та закінчуючи просуванням інтернет-магазинів. Розглянемо детальніше деякі з них.

В чому користь інтернет-магазину

В наше століття розвитку технологій все більш споживачів роблять покупки прямо з дому. І в цьому є багато переваг як для них самих, так і для власників бізнесу. Які це переваги?

Можливість вийти на світовий ринок. І для цього не потрібно проходити додаткове навчання чи придбати спеціальні прилади. Біля 70% всього людства мають доступ до мережі інтернет, а 40% з них кожного дня роблять онлайн-покупки. Тому достатньо зробити інформативний та функціональний сайт свого магазину та вирішити питання щодо доставки. На цьому все. Потенційні покупці можуть бути клієнтами магазину впродовж усього дня або ночі.

Висока рентабельність. Складно сперечатися з тим фактом, що зараз онлайн-покупок стає все більше і більше. Саме тому інтернет-торгівля більш рентабельна в порівнянні з офлайн. Відкриття такого магазину коштує дешевше, ніж традиційного. Він не потребує наявності продавців, приміщення, страхування та ін.

Гнучкість. Так, інтернет-магазин — це гнучкий інструмент для продажу. У будь-який відповідний момент є можливість щось в ньому змінити, наприклад, дизайн. Також при бажанні можна запустити акцію чи розіграш.

Ще одна перевага криється в тому, що зараз існує багато методів просування магазину. Це питання підіймали відвідувачі форуму forum.uti-puti.com.ua. В першу чергу, це реклама, яка може збільшити продаж в декілька разів. Є і інші можливості, наприклад, оптимізація сайту під вимоги пошукових систем. Також можна створити для нього сторінку в соціальних мережах, де клієнти будуть отримувати відповіді на свої питання та спілкуватися з менеджерами та між собою. Користувачі форумів, наприклад, portal.lg.ua кажуть, що після оптимізації та просування сайту їх прибуток помітно збільшився.

Що включає в себе просування сайту

Комплексне просування сайту — це сукупність заходів по розкрутці веб-ресурсів, яке складається з просування не тільки в пошукових, а й у соціальних мережах, таргетованої та контекстної реклами, контент-маркетингу та ін. І ці заходи потрібні всім ресурсам, бо їх відвідуваність залежить не тільки від привабливого дизайну та контенту.

Просування є складною роботою, яка може займати декілька місяців. Результати з'являються теж не так швидко, як хотілося б. Але воно того варте.

Отже, з чого складається просування?

SEO-просування. Пошукова оптимізація націлена на вивчення запитів користувачів та їх задоволення. Завдяки їй сайт стає більш зручним та зрозумілим. Цей етап включає в себе внутрішню та зовнішню оптимізацію, а також створення якісного контенту.

Контекстна реклама. Що вона дає? Широке охоплення цільової аудиторії, можливість оптимізувати сайт під певну групу користувачів та потрапити в ТОП видачі. До речі, її важливість обговорювали на форумі freeboard.

Просування в соціальних мережах. В світі веб-розробки має назву SMM. Головна мета — збільшення кількості передплатників та трафіку на сайті. Також дозволяє завжди бути на зв'язку з цільовою аудиторією. Найбільш ефективними засобами просування в соціальних мережах є таргетинг, реклама в групах і спільнотах і робота з блогерами.

Ще один етап просування — таргетована реклама. Це показ рекламних оголошень, мета якого — зацікавленість певної категорії споживачів. Система оцінює такі параметри:

інтереси;

рівень матеріального доходу;

стать;

вік;

сімейний стан;

рівень освіти;

професійна діяльність;

місце проживання.

Після вона налаштовує таргет під кожну групу. Але є один важливий момент. Результат залежить не тільки від цільової аудиторії, а й від якості того, що пропонує сайт, будь то товар, послуга чи інформація.

Ще один момент стосується спеціалістів, які будуть займатися просуванням. Це питання вже обговорювалося на одному з форумів міста Києва. Користувачі кажуть, що краще звертатися до професіоналів з великим досвідом роботи в цьому напрямку.

571
Community
Videos
About Us