Рекрутери викладають фейкові вакансії
Часто кандидати дивуються, чому відкрита вакансія, але ніхто не відписує. Вона то з'являється, то пропадає.
Чому так?
Насправді, поповнення кадрового резерву це важливо. Це допомагає закрити вакансію не витрачаючи ресурси компанії в плані коштів.
👉🏽Закриття з резерву бувають, але насправді там досить низькі конверсії, залежно скільки часу пройшло з того моменту коли кандидат потрапив туди.
Якщо це тиждень - реально ще закрити, якщо більше місяця - шансів менше. Кандидати вже знаходять роботу, отримують оффери, проходять стажування, передумують змінювати роботу.
🤔Однак, подумайте логічно, для чого викладати фейкову вакансію, додавати кандидатів у резерв, потім видаляти вакансію, нехай буде.
🔸 Я можу пояснити це хіба що тим, що немає відкритих вакансій довгий період і це для того, щоб хоч якось зайняти час рекрутерів.
🔸Або вакансія була розміщенна з ціллю замінити поточного працівника, однак ЗМОГЛИ ВИРІШИТИ це питання, тому закрили вакансію.
🔸Вакансію розмістили та були в активному пошуку, однак змінилися бізнес-процеси, бюджетування, щось трапилося і вакансію прийшлося поставити на паузу або відмовитися від неї зовсім. До речі, в ІТ таке часто буває.
🔸 Рекрутери прощупують ринок перед відкриттям вакансії.
Тобто, через місяць умовно буде заплановане відкриття цієї позиції і хочуть прощупати саме ЗП очікування кандидатів, кількість відгуків.
😏Але якщо ситуація справді така, тоді це добре, бо ваші контакти будуть вже збережені у відгуках і спочатку рекрутери пройдуться по тим відгукам, і на випадок, якщо не буде підходящого кандидата вони опублікують вже нову вакансію.
Я не вірю в оце "розміщення вакансій для вигляду". Якщо у компанії немає вакансій - це означає стабільність. Немає плинності кадрів, немає спішки, 1001 новий проект.
Тому, я б не сказала, що відкриті вакансії якось свідчать про "крутизну" компанії.
А які у вас є теорії? Для чого викладають, видаляють, а потім знову відновлюють вакансії?