Activia Challenge — рекламна кампанія з лідерами думок

Нашим завданням було представити лінійку біфідойогуртів Activia як найкращий вибір для сніданку, представити категорію густих йогуртів Activia, досягти охоплення у 344 700 контактів.

Клієнт

Danone — міжнародна компанія, що має в Україні два напрямки бізнесу: молочна продукція та продукти дитячого харчування. Перший напрям представлений зокрема брендом Activia — йогуртами з біфідобактеріями Actiregularis, які покращують травлення за умов регулярного споживання продукту.

Цільова аудиторія

  • сучасні українські жінки, які активні в соціальних мережах;
  • стежать за трендами;
  • дбають про своє здоров’я та красу.

Інсайт

У комунікації про властивості продукту ми вирішили використати ширше коло тем, ніж уже традиційні кулінарія та здоров’я — це також продуктивність, якісне проведення часу та корисні звички. Однією з таких є збалансований сніданок, який мультизадачні українки нерідко пропускають. Сніданок ми прив’язали до інших ранкових дій і створили проект про те, як корисно розпочати день.

Щоб виробити певну звичку в широкої аудиторії, потрібен авторитет і рівень довіри українських блогерів та лідерів думок. Протягом двох тижнів вони мали розповідати про свій досвід сніданків з Activia та долучати до програми свою аудиторію, бо саме за 14 днів відбувається закріплення нових моделей поведінки.

Процес

Каналами ActiviaChallenge стали Facebook та Instagram.

Механіка

Щодня впродовж двох тижнів блогери-учасниці Activia Challenge отримувати по пакету сніданків із густим йогуртом Activia, ділилися враженнями в соцмережах і запрошували читачок долучитися до конкурсу на сторінці проекту: http://activia.ua/.

Конкурс передбачав «активацію» однієї з корисних звичок: сніданку, контролю денної норми сну та споживання води, добрих справ, читання чи різних видів активного відпочинку. Учасники мали змогу поділитися результатами челенджу на сайті та отримати корисні подарунки.

Вибір лідерів думок

Авторок блогів із бази контактів, напрацьованої за шість років, підбирали за відповідністю до побутових інтересів цільової аудиторії: рецепти, краса, здоров’я, фітнес, тайм-менеджмент.

У програмі взяли участь 10 жінок-лідерів думок і блогерів із різних сфер, яких ми попросили поділитися враженнями про отримані сніданки на сторінках у соціальних мережах.

Контент

Крім збалансованого меню, сніданки мали емоційне наповнення і щоденні поради щодо того, як зробити ранок особливим.

Результати

  • Охоплення кампанії перевищило заплановані KPI і досягло кількості 505 265 контактів.
  • Ми отримали більше 50 публікацій у соцмережах на тему Activia Challenge.


3781