Дизайн пакування
«У вині заключена мудрість, у пиві — свобода, а у воді — бактерії», — говорив Бенджамін Франклін.
Ми рекомендуємо дотримуватися здорового режиму і випивати 2 літри води на день. Але навіть лікарі рекомендують випивати келих хорошого вина для хорошого настрою і здоров’я серця. А завдяки Wine Bureau хороший якісний алкоголь з 2006 року можна купити за справедливо ціною! Wine Bureau — прямий імпортер 4 000 вин та 1000 міцного алкоголю із 40 країн, аксесуарів та здорових продуктів. В рамках співпраці, яка триває із 2021-го року, команда Superheroes. розробила для них більше 20-ти дизайнів паковань та тубусів, а також дизайн стійки для вин. Розглянемо один з прикладів пакувань.
Оскільки ринок алкоголю в Пуерто-Ріко стає все більш преміальним, нам потрібно було оновити нашу упаковку для ринку України, щоб конкурувати тут з такими брендами як: Bacardi, Captain Morgan та Havana Club. Дослідження, яке провела компанія Wine Bureau, визначило, що на локальному ринку відсутній класичний білий та золотий ром у подарунковій упаковці (тубусі).
Стало відомо, що мілленіали шукають бренди, які підкреслюють спадщину, унікальність і якість. Більш того: вони люблять дарувати алкогольні напої. Щоб зробити ці подарунки ще приємнішими, ми розробили подарункову упаковку. В її дизайні використовуються крупні ілюстрації, які транслюють життя Пуерто-Ріко і демонструють характер та настрій настрою.
Крім того, ми показали келих вживу за рахунок висічки.
Команда проєкту:
Project Management – Олена Русс
Art Director – Анна Круш
Graphic Design – Олександр Гуцал
3D Motion Design – Валентин Бокій