Ecommerce store | Ux / Ui Design

👋 Кейс розробки додаткових елементів інтернет-магазину вимагав вдосконалення існуючих елементів у вже завершеній системі, тому деякі з них не були показані. Крім того, багато аспектів не були представлені через обмеження контракту NDA, а деякі деталі, такі як тексти та логотипи, були замінені.


⚡️ Основним викликом для нашої команди було розробити нові сторінки для інтернет-магазину та вдосконалити вже існуючі елементи інтерфейсу. При цьому важливою умовою було збереження основного стилю сайту, що є ключовим для його впізнаваності серед користувачів.


✅ Цей процес був досить складним, але водночас надзвичайно захоплюючим, оскільки ми мали можливість поєднати інновації з традиціями, що в результаті дозволило створити сучасний, функціональний та візуально привабливий інтерфейс, який відповідає всім потребам користувачів.

91
Events
Community
Videos
About Us