Як ми позбавляли країну фінансових комплексів і перетворили тривогу в дію.

Клієнт: Liga Media (Проєкт MONEY.LIGA.NET) 

Що зробили: Дослідження · Комунікаційна платформа · Рекламна кампанія

Контекст

ЛІГА.Money — це онлайн-сервіс, який дає людям достовірну інформацію про умови кредитування в банках. Тут можна порівняти автокредити, іпотеку, споживчі позики й кредитні картки та нарешті зрозуміти, що відбувається. Без «дрібного шрифту» і відчуття, що тебе зараз нажухають.

Тож продукт гарний, але було розуміння, що він викликає тривожні відчуття у людей.

Інсайт

Ми поговорили з людьми. І почули одне й те саме: коли справа доходить до кредитів, відсотків, банківських умов, щось у голові вмикається. Тривога. Бісяче відчуття, що це складно, страшно і тільки «для дорослих».

Історично склалося так, що фінансова грамотність в країні на дуже низькому рівні. Велика кількість людей не знає, де і як опанувати хоча б базовий мінімум фінансових знань. І тому будь-яка розмова про гроші перетворюється на маленьку драму всередині: а раптом я не так зрозумію, а що, як мене обдурять…

Просканувавши всі інтерв'ю, зрозуміли: потрібно не пояснювати складне, а зняти напругу. Не навчати, а розблокувати.

Ідея

Одна фраза з інтерв'ю зачепила нас і вже не відпустила. То ми й зробили з неї ключове повідомлення.

Не «ми знаємо про кредити все» чи «порівняй і заощадь». А майже терапевтичне: заспокойся. Гроші — просто інструмент. Ним треба вміти користуватися. І для цього є ми.

Кампанія

Навколо інсайту ми побудували комунікаційну платформу з голосом, тональністю і відчуттям, що з тобою говорить не банківський автовідповідач, а хтось свій.

Зовнішня реклама, діджитал, соціальні мережі. Скрізь один і той самий характер: прямий, але з іронією над тим, як нам всім лячно від фінансової теми.

Так, наша рекламна кампанія стала дозволом не боятися говорити про гроші.

В роликах кинули в мам і тат ностальгією по Санта Барбарі

Зачепили трошки нуару…

Та не змогли пройти повз «Королеву Драми»

Що змінилося

Контент кампанії почали поширювати органічно. За два місяці комунікації на надконкурентному ринку нам з партнерською агенцією UAMASTER вдалося досягти файних результатів:

·   +17,7% відвідувачів   

·   x2 конверсія    

·   +64,5% лідів

Ну ми

Найприємніший момент у цьому кейсі. Не цифри.

Після запуску хтось із команди клієнта надіслав скріншот: незнайома людина в коментарях написала, що вперше в житті розібралася, як взяти кредит. І не злякалася. Подякувала.

Здається, ми зробили фінансову послугу людяною 🤑

Want to build something similar?
Events
Community
Videos
About Us