Кейс для «Herbalife Nutrition»

Кулінарні відео-історії від Herbalife Nutrition з відомим шеф-кухарем у головній ролі

Herbalife Nutrition мав рацію щодо правильного харчування ще задовго до того, як це стало мейнстрімом. Щоб донести ці знання до аудиторії, бренд разом з відомим українським шеф-кухарем Юрієм Ковриженком створив унікальну «Кулінарну книгу» з рецептами на основі своєї продукції. Ці рецепти перевернули уявлення про приготування страв, які раніше здавалися складними або не зовсім корисними.

Достатньо замінити найменш корисні інгредієнти страв на продукцію HN - і навіть найшкідливіші, але такі любі й бажані, кулінарні guilty pleasures перетворяться на доступні і корисні рецепти на кожен день. Це справжня магія від Herbalife Nutrition, якій ми присвятили шість кулінарних відео-історій.

Завдання

У межах великого проекту «Кулінарія від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком» перед нами постало завдання відзняти шість кулінарних роликів з бренд-амбасадором. У цих відео-історіях ми повинні були продемонструвати унікальність та легкість приготування знайомих і абсолютно нових страв разом з продукцією Herbalife Nutrition. Завдання ускладнювало те, що на зйомки у нас було усього 4 дні!

Ідея

"Кулінарія від Herbalife Nutrition з Юрієм Ковриженком" - це квінтесенція шарму шеф-кухаря, його унікальних талантів та дивовижних якостей продукції Herbalife Nutrition. Нам вдалося знайти окреме місце кожному з цих важливих моментів та сплести їх в єдиний концепт. Наш шеф-кухар - не просто недосяжна зірка. Він - наш особистий ментор, який надихає. Уявіть, що ви потрапили на його кухню та нарешті побачили, що ж справді готують зіркові шеф-кухарі для себе, від чого вони отримують справжнє гастрономічне задоволення.

Наша ідея полягає у тому, щоб поєднати душевність процесу зі стильною динамікою та показати кухню як окремий світ, що кожен може відкрити для себе разом з Herbalife Nutrition. Приготування їжі, мов перформанс, поруч з тим, хто втілює самого тебе. Все в твоїх руках!

Реалізація

Препродакшн

Отже, озброївшись ідеєю, наша команда прийняла виклик. Ми продумали всі деталі зйомки, ідеї кожного прояву. Провели скрупульозну препродакшн підготовку: від зустрічі з фуд-стилістами та об'єднання кількох команд учасників до створення ідеальної синергії в роботі. Написали шість унікальних сценаріїв до кожної відео-історії, намалювали розкадровки та режисерські сторіборди, разом з режисером підготували трітменти.

Робота з селебріті

Окремо провели роботу по взаємодії з героєм наших роликів - Юрієм Ковриженком. Ідеальна, чітка інтеграція зірки в робочий процес тривалої зйомки – це наше окреме досягнення і гордість. 

Зйомки

Щоб відпрацювати кожен момент зйомки на всі 100%, ми проводили на майданчику понад 12 годин щодня. Попри всі складні ситуації, що можуть скластися від час продакшену, ми навіть не збилися з нашого плану. Чітке дотримання графіку і вирішення будь-яких питань одразу дало нам змогу витримати велике фізичне та моральне навантаження. 

Постпродакшн та запис звуку

Після основного процесу зйомки ми перейшли до найцікавішого - постпродакшену. Ми контролювали процес монтажу на всіх етапах, узгоджуючи з клієнтом кожну деталь. Окремо треба виділити роботу над озвученням кожного ролика на студії звукозапису, адже у нас було багато закадрового тексту, який мав ідеально лягти у візуальний ряд. Декілька днів ми писали звук разом з Юрієм Ковриженком, вносячи правки до текстів на місці за будь-якої потреби. 


BACKSTAGE


ТІТРИ

Herbalife Nutrition

Marketing manager - Юлія Овсянникова

Marketing coordinator - Анна Трубникова

New Strategies Group — digital communications agency (idea and maintenance)

CEO — Володимир Чернер

Client-service Director — Ігор Рудяк

Creative Director — С’єдіна Анна

Account Manager — Горай Дар’я

Copywriter — Коритник Сергій

Art Director — Бондаренко Олексій

Designers — Горяжа Ольга, Горщевська Анастасія

Production: Fish Media

Director-Producer — Нікола Капарник

1`st AD — Дмитро Мартин

DOP — Карачевський Микита

Focus Puller, Camera Assistant — Олександр Хоменко

Technical Producer — Анатолій Попович

Assistant — Вікторія Кхван

Food Stylist — Віталія

Food Stylist’s Assistant — Оксана

Linear Editor —Дмитро Прудкий

VFX, 3D —Олег Білобров

1862