Кейс “Експерт-челендж” Herbalife Nutrition: як із суперечки експертів зробити гаряче шоу

Шеф-кухар Юрій Ковриженко та фітнес-тренер Андрій Нестеров так довго сперечалися, хто з них знається на продукції Herbalife Nutrition найкраще, що нам спала на думку крута ідея: оголосити «Експерт-челендж» і зробити з нього справжнє шоу. Що з того вийшло – читайте у кейсі.

Механіка проєкту

Ми прикинули, що «Експерт-челендж» – це не тільки розважальне шоу, а й добра нагода привернути увагу аудиторії до продуктових лінійок Herbalife Nutrition. Тому механіка проєкту виглядала так:

Спочатку відзняли 3 відео, в якому Юрій та Андрій складають іспит на знання продукції Herbalife Nutrition. Потім викладали відео раз на тиждень на сторінках бренду в Facebook та Instagram у форматі IGTV. Протягом проєкту заохочували українців підписуватися на сторінки бренду та підтримувати свого улюбленого експерта у челенджі. А ще брати участь у рандомному розіграші призів: брендованого павербанку і стакану від Herbalife Nutrition.

Хоча “Експерт-челлендж” мав розважальний формат, експерти були налаштовані дуже серйозно, ми – не менше. Щоб отримати звання кращого експерта Herbalife Nutrition, Юрій і Андрій повинні були пройти 3 етапи челенджу та залучити свої смакові рецептори й тактильні відчуття.

Етапи челенджу

На першому етапі експерти отримали таке завдання – продегустувати коктейлі наосліп та визначити продукти Herbalife Nutrition, що входять до складу напоїв. За перший відгаданий інгредієнт у складі коктейлю Формула 1 учасники отримують 1 бал. За мікс двох смаків – 2, і за три – 3.

Під час дегустації першого коктейлю Юрій одразу ж надав правильну відповідь, а от Андрій ледь не помилився, проте вчасно виправився. За коктейль зі смаком крем-брюле обидва експерти отримали по одному балу.

Дегустація коктейлю зі смаком шоколаду та крем-брюле не принесла жодного балу Юрію Ковриженко. Андрій Нестеров отримав один бал за вгаданий інгредієнт у складі коктейлю з шоколадом та ваніллю.

Коктейль зі смаками печива, ванілі та вівсяно-яблучного напою були вгадані миттєво і принесли експертам по 3 бали.

За підсумками першого етапу челенджу: Юрій Ковриженко отримав 4 бали, Андрій Нестеров – 5.

На другому етапі челенджу експертам наносили на шкіру продукцію Skins Herbalife Nutrition, а Юрій і Андрій своєю чергою наосліп відгадували, з яким саме засобом із лінійки мають справу. Кількість спроб – 3. Максимум балів – 3. Кожна помилка – мінус 1 бал.

Очищуючий гель на основі алое Юрій відгадав з другої спроби, Андрій – з першої. А от очищуючий гель на основі цитрусу вгадали з першого разу обидва експерти.

У фінал Юрій Ковриженко вийшов з 5 балами. Андрій Нестеров – 6.

На третьому найгарячішому етапі ми нарешті визначили переможця. На цей раз експертам довелося пройти через завдання “Темний ящик”, а саме на дотик відгадати пакування продукції Herbalife Nutrition у коробці з дрібницями, що відволікають.

Хто здобув перемогу – дивиться у відео. А ми переходимо до підсумків проєкту.

Результати

В рамках проєкту “Експерт-челендж” ми розмістили 5 постів, 3 відео у Facebook і 2 поста, 3 IGTV й 3 сторис в Instagram. Контент не просували, а тому з гордістю озвучуємо органіку: проєкт охопив понад 30 тис. українців, загальне залучення склало понад 5 тис. А ще ми отримали схвальні відгуки від глядачів й прохання робити більше таких крутих і веселих челенджів. :)

·
1129

The project team

Home