Лікар — онлайн, клініка — в кишені

For
Ademrius
Уявіть, що проконсультуватися з лікарем можна з будь-якого куточка світу, а слово «черга» — просто забути. Платформа Ademrius за допомогою SaaS-рішення об’єднує клініки, лікарів та пацієнтів, спрощує їхню щоденну рутину та комунікацію. З нею медики вестимуть цифрові історії хвороби, плануватимуть консультації та проводитимуть їх дистанційно. Ми у Qubstudio спроєктували цю платформу, створили для неї візуальну ідентичність і вебсайт.
Креативність — це ніщо інше, як шлях до розв’язання нових проблем.

Дон Дрейпер, герой телесеріалу «Mad Men»


Навести лад у лікарській рутині

Перед прийманнями, між прийманнями та після приймань лікар працює з документами та готується до візиту наступного пацієнта. Для того, щоб спростити його рутину, ми поєднали планування, бронювання консультацій, відстежування аналізів, ведення карток пацієнтів та історій хвороб в одній платформі.Хай би де ти був — лікар на зв'язку


Також ми створили портал пацієнта, який спрощує комунікацію з лікарем і дозволяє проконсультуватися з ним, навіть якщо між вами — цілий континент. А ще — транслює привітність персоналу через простий інтерфейс. Відтепер відмовки на кшталт “складно записатися” і “немає часу” — не спрацюють.Дружнє обличчя медичної платформи

Асоціації зі словами “клініка” чи “лікування” рідко бувають приємними. Щоб нівелювати їх, ми створили для Ademrius дружній інтерфейс і додали барвистих кольорів. Про переваги платформи розповіли у чітких візуальних меседжах на вебсайті.

«Працювати з Qubstudio було надзвичайно комфортно. У процесі нашої тісної співпраці ми здобули цінний досвід цілісного підходу до проєктування платформи. Завдяки кваліфікованій та продуктивній команді прототип системи був готовий до тестування та розробки всього за 2 місяці» 

Вол Строгуш, CEO AdemriusQubstudio — агенція цифрового дизайну та брендингу з понад 13-річним досвідом. Ми команда дизайнерів, проєктних менеджерів, стратегів та бізнес-аналітиків. Створюємо гуманний дизайн, у якому креатив крокує в ногу з раціональністю. А експертиза в десятках галузей допомагає нам проєктувати продукти, що підкорюють не тільки вершини, але й серця. 

2 жовтня 2020 р., 10:51
·
1058
·
super 10

The project team

Студія цифрового дизайну та брендингу

Client

Ademrius
Ademrius
Home