Міста сили
Про що проєкт?
Міста сили — це інформаційно-просвітницький проєкт про ситуацію у регіонах, зокрема прифронтових, окупованих та деокупованих.
Це проєкт про внутрішньо переміщених осіб, військових, волонтерів, ветеранів, релокований бізнес, інклюзивність та вітчизняного виробника. Тобто він про кожного з нас — українця, який живе під час війни.
Створений він був за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. І саме агенція Tyshchuk Digital HUB взялася за розробку контент-стратегії просування та диджитал-ведення цього проєкту.
Які були завдання?
Нашою ціллю у перші пів року було — охопити не менше 2 млн українців на таких диджитал-платформах як YouTube, TikTok, Facebook та Instagram.
Перед нами стояло завдання не лише висвітлювати події, а й створити інформаційний простір, який мотивує, надихає та допомагає українцям в регіонах адаптуватися до викликів сьогодення.
А тому було важливо розвивати ком’юніті та розширювати аудиторію завдяки новим підпискам.
Також в прогнозах переглядів для нас стояла ціль зібрати у YouTube на довгих відео ексклюзивних програм мінімум 500 тис. переглядів.
Тому ми почали працювати. І ось що ми зробили:
Перший етап
Розробка стратегії розвитку проєкту на діджитал-платформах YouTube, Facebook, Instagram та TikTok, включно з аналізом аудиторії, конкурентів та розробкою графічного оформлення до кожної із платформ.

Другий етап
Створення YouTube-каналу та соцмереж – запустили та оптимізували сторінки у Facebook, Instagram та TikTok для залучення аудиторії; підключили монетизацію на YouTube-каналі всього за 9 днів.
Третій етап
Розробка контент-стратегії – визначили ключові тематики, створили контент-план та формати відео, до яких були залучені провідні ведучі: Андрій Бєдняков (програма “ВПО”), Євген Синельников (програма “482. Зроблено в Україні”) та Аліна Шаманська (“Діалоги сили”).

Четвертий етап
Оптимізація, нарощення аудиторії та взаємодія з нею – впроваджували SEO-стратегії для покращення видимості відео, відповідали на коментарі, проводили опитування та розіграші, запустили рекламні кампанії, почали співпрацю з регіональними медіа та лідерами думок.

П’ятий етап
Постійний аналіз ефективності впроваджених нових інструментів. Активно почали тестувати та впроваджувати додаткові методи просування: горизонтальні та вертикальні прямі трансляції у YouTube, кроспостинг у соцмережах з ведучими програм та українським бізнесом, а також робота з вертикальними відео: окрім адаптування цікавих моментів із довгих програм під соцмережі, написання та монтаж нових відеоісторій, які виходять винятково у соцмережах проєкту “Міста сили”. Аналізуючи ефективність запроваджених нових інструментів — корекція стратегії просування.
Результати та успіхи
За пів року проєкту нам вдалося в п’ять разів (а це понад 430%) перевиконати показники, які ставилися на початку.
Лише за 9 днів нам вдалося підключити монетизацію на YouTube-каналі.
За 6 місяців з нуля ми виростили аудиторію проєкту до понад 22 тисяч підписників, які активно дивляться відео проєкту, читають пости та діляться інформацією про “Міста сили” у своїх соцмережах.
Наш багаторічний досвід, застосування нових методик та постійний аналіз контенту вже приніс проєкту 16 млн переглядів загалом на всіх його майданчиках. На довгих відео у YouTube вдалося зібрати майже 600 тис. переглядів.

