Музичний кліп про SMM-ників – "Енгейджмент зросте"!

Ми в New Strategies переконані, що SMM-спеціалісти - це справжні креативні супергерої сучасності. Саме тому вирішили підтримати їх і створили не просто пісню, а цілий музичний кліп! Версію також можна побачити в нашому телеграм каналі нейродива, де все про АІ. 

Текст пісні

Спочатку ми звернулися до Claude, щоб він допоміг з текстом. Виявилося, що реп - складно, адже потрібно багато рими. Але ми впорались). Під час створенню тексту також зрозуміли, яку назву робити для пісні. Промт нижче. 

Привіт! Склади пісню про будні ЕсЕмЕм спеціаліста. Про правки, написання постів, зйомку рілс, хештеги, одруківки, провокаційні коментарі від користувачів та тролінг. Жанр РЕП
Умови наступні:
має бути 2 куплети, потім приспів, і так ще раз, а потім ще раз. Всі куплети різні. приспів однаковий.
І куплети і приспів складаються з 4 рядків.
Всі рядки мають бути римованими. Структури рими а,б,а,б
Не використовуй слова МИ і не починай рядок зі слова ТИ

Створення музики

Далі ми вирушили до Suno Ai, щоб створити пісню. Тут все просто - закидуємо в блок "лірика" весь текст, обираємо потрібний жанр – ми обрали (ukraine rap, Ukr-hop, hiphop, one male voice), і тиснемо згенерувати. Серед згенерованих версій обираємо потрібну і створюємо повну версію. Сам звук доступний за посиланням. На почату тексту рекомендуємо додати всякі звуки вимови, щоб пісня краще проспівувалась на початку. 

Створення сцен

Далі настав час генерації сцен, і тут на допомогу прийшов Midjourney. Ми вирішили взяти двох героїв, адже в пісні звучать два чоловічі голоси. До речі, героя в червоних штанах малювали з нашого клаєнт сервіс директора. Ігорю, привіт! 😉

Промт для персонажа:

amazing character design, [30-year-old man, with brown fashionable hair, with a beard, wearing an oversized white T-shirt, black rapper pants, white sneakers], background [vintage coffee shop], character sheets in 6 different poses, full body, bright colours, complex details, high resolution, 8K --ar 16:9 --style raw

Для генерації сцен:

[phone selfie] of caricature character, [30-year-old man, with brown fashionable hair, with a beard], wearing [an oversized white T-shirt, black rapper pants, white sneakers], [laptop on table, staring in front of him], turned to face the shot, background [vintage coffee shop], exaggerated proportions, bold lines, vibrant colors, intricate details --ar 16:9 --cref посилання на потрібного персонажа --ar 16:9

Змінюйте текст в дужках [] за своїм бажанням та не забувайте прописувати одяг відповідно до персонажа в --cref, щоб уникнути невідповідностей.

Покращення зображення

Для апскейлу картинок ми використали нейромережу Magnific AI, а для інпейнтінгу (тобто очищування від зайвих артефактів) - Playground AI. Останнє - медитативний процес.

Анімація

Анімацію довірили Runway. Haiper AI видавав забагато морфінгу, а Pika, SD та Pixverse - недостатньо якісну картинку. Тож Runway все ще лідер в анімації людей.

LipSync теж робили в Runway, але цього разу він трохи підвів. Довелося генерувати окрему кількість звичайних кадрів і витягувати на монтажі. Подивитись порівняння нейромереж можна за посиланням нижче:

Монтаж 

А от справжнім героєм став CupCat! Завдяки йому кліп перетворився на динамічну ЛСД-епілепсію з ефектами. Дякуємо розробникам. Ось, як виглядає проєкт на монтажі:

Сподіваємось вам сподобається цей музичний досвід разом з New Strategies та нашими неперевершеними SMM-никами! Енгейджмент гарантовано зросте! 

Підписуйтесь на наш канал в телеграм

1421