Покрокова інструкція виготовлення лампи з акумулятором: кейс з предметного дизайну

Як найкраще пояснити, що таке формат продуктових воркшопів? Продемонструвати створений продукт. Розповідаємо про лампу-ліхтарик, створену під час продуктового воркшопу та ділимося покроковою інструкцією зі збору лампи.

Продуктовий воркшоп – це формат в рамках проєкту Нова економіка Івано-Франківська, під час якого можна створити новий, покращити існуючий продукт чи послугу, розробити прототип чи протестувати ідею або рішення, створити кілька ітерацій продукту за потреби. Команда залучає потрібних фахівців та експертизу відповідно до запиту.

Під час одного з таких воркшопів команда урбаністичної лабораторії METALAB створила лампу-ліхтарик. Першочергова та основна ідея – створити лампу і розробити інструкцію зі збору за open source моделлю, щоб кожен охочий в невеликій майстерні чи навіть вдома міг скласти таку річ для себе. Це кейс з предметного дизайну, дизайн корпусу змодельований командою під час воркшопу.

Особливістю лампи-ліхтарика є не лише цікавий дизайн та відносно не складний процес створення, а й зручне використання: лампа складається з трьох окремих міні-корпусів, що обертаються, на яких є кріплення для розташування на різних площинах.
Найскладнішою частиною є друк корпусу на 3D-принтері, проте всі креслення для друку, як і детальний процес збору лампи, можна завантажити з покрокової інструкції

181