Просування сервісу з розсилки за допомогою лідогенерації в Youtube

Як запускати ефективно лідогенерацію в Youtube? У цьому кейсі розповім про один із наших проєктів.

До нас у компанію звернулися творці сервісу з розсилки та автоматизації Email ланцюжків (пропустимо назву через договір про нерозголошення). Їм необхідно було запустити трафік на сайт для реєстрації на пробний період користування сервісом.

Клієнт тривалий час для просування використовує пошукову та контекстно-медійну рекламу в Google, а також активно працює з рекламою Facebook, Instagram, Linkedin. Але клієнт шукав нове джерело трафіку, тому нами був запропонований формат лідогенерації в Youtube. Тому, що даний формат допоможе протягом кілька секунд показати цінність продукту і зацікавити потенційного користувача для здійснення цільової дії.

Однією з головних умов у цьому завданні для нас було не перевищувати ціну за реєстрацію більш ніж 4€, оскільки реєстрація через Facebook і Instagram обходилася клієнту близько 3.5-4€. 

Завдання

Клієнт: сервісу з розсилки та автоматизації Email ланцюжків

Період: 3 місяці

ГЕО: Україна, а також тестувалися Латвія, Литва, Молдавія, Казахстан, Узбекистан

Мета: трафік на Landing page для реєстрації на пробний період із середньою ціною 4€ за реєстрацію

Джерело трафіку: Youtube

Формат реклами: trueview for action

Робота над проєктом

Перед підготовкою до запуску рекламної кампанії ми вивчили сервіс, проаналізували прямих і непрямих конкурентів, а також пропрацювали портрет цільових аудиторій.

Враховуючи всю необхідну інформацію, визначили сегменти для написання сценаріїв і підготовки рекламних кампаній. Найефективніше орієнтуватися на власників, керівників, маркетологів, спеціалістів із трафіку, email та інших digital фахівців.

Спеціально під запуск клієнта окремо підготував сторінку про свій сервіс, який розкриває цінність і унікальність. З нашого боку були підготовлені структури для роликів лідогенерації:

  • 3 сценарії на різні сегменти
  • 2 сценарії для ремаркетингу   

Тексти та структура відео були створені за стратегією "арки пояснення", яку рекомендує Google. Цей формат несе в собі пояснення для користувачів, яким потрібен цей продукт, але самі ще не знають чому. Тому ця реклама націлена на те, щоб зацікавити аудиторію доводами. Такий формат відео містить такі елементи:

  1. Актуалізація проблеми
  2. Надання продукту як рішення
  3. Пояснення переваг
  4. Вигода і заклик до дії
  5. Додаткові доводи

Клієнт втілив у форматі анімаційних роликів, які залучали шляхом креативного підходу та актуалізації проблеми в Email всесвіті для маркетингу. Після внесення правок і затвердження креативу, наша команда перейшла до підготовки рекламної кампанії.  

Підсумки роботи

Протягом 3 місяців співпраці було отримано такі результати:

Використано бюджету: 72 823,59 € / 2 351 420 грн

Конверсій: 35 060

Ціна конверсії: 1,92 € / 62 грн

Висновки

YouTube показав відмінний результат у масовому залученні нової аудиторії для сервісу. Це було отримано завдяки правильному сценарію відео, а також налаштуванню рекламної кампанії з урахуванням підбору максимально відповідної аудиторії (це можливо зробити шляхом підбору місць розміщення, інтересів на основі відвідуваних сайтів цільових користувачів та ін.).

Вартість реєстрації на Youtube обійшлася набагато дешевше ніж через рекламу в Facebook або Instagram. Ми це пов'язуємо з впізнаваністю бренду, тому, що сервіс працює вже протягом 1 року й активно використовують рекламу на інших каналах.

Через 3 місяці введення реклами, помітили вигоряння рекламних креативів і необхідність у створенні нових. Наразі клієнт займається створенням відео для продовження реклами з російськомовною аудиторією та перекладає рекламні креативи англійською та іспанською мовами. Компанія планує далі співпрацювати з нами, щоб масштабувати отриманий результат.

Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з лідогенерацією на Youtube, залишайте свою заявку на сайті і фахівці 4Limes нададуть вам безплатну консультацію!

3871