Просування стартапу TravelPost

TravelPost — краудшипінгова платформа для попутної доставки багажів та різного роду приватних вантажів. Через мобільний додаток можна знайти мандрівника, який вирушає в потрібне місто, та «орендувати місце в його валізі» Цей кейс про те, як завдяки промо кампанії кількість посилок в напрямках Україна-Польща зросла +35%, а також Польща-Україна на +271%

Клієнт: travelpost.io

Тип послуг: комплексна промокампанія

Результат:

  • Зростання кількості посилок в напрямку Україна-Польща +35%
  • Зростання кількості посилок в напрямку Польща-Україна +271%

Цільова аудиторія:
Українці які проживають в Польщі та мають потребу в отриманні чи відправці пакунків.

Рішення:

Ми проаналізували ситуацію, і з'ясували що основний трафік пересувань є між великими містами, наприклад: Київ-Варшава-Київ, Львів-Варшава-Львів, Київ-Вроцлав-Київ, Львів-Краків-Львів і т.д. Відтак, ми визначили, що в містах за кордоном (Варшава, Краків, Вроцлав) нам треба таргетуватись на українців які в них проживають, але в той же час, ці українці пов'язані з містами в Україні (Київ, Львів)

Інструменти:

  • Колаборація з блогерами в Instagram та Facebook
  • Контент-маркетинг
  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Рекламна інтеграція на skrypin.ua


1. Колаборація з блогерами в Instagram та Facebook

Ми знайшли в Instagram та Facebook українців які живуть Варшаві, Кракові та Вроцлаві і домовились, що вони в своїх сторіс розповідатимуть про TravelPost та зручність доставки попутниками з України в Польщу або в зворотньому напрямку.

Задіяно 40+ блогерів до співпраці


2. Контент-маркетинг

ZAXID.NET Львів один з пріоритетних ринків для TravelPost, оскільки багато львів'ян проживають у Польщі і часто подорожують в цю країну в різних справах. Ми підготували та опублікували інтерв'ю з засновником TravelPost на ZAXID.NET (один з найпопулярніших порталів Західної України) в якому детально пояснювалось як працює сервіс, як передавати посилки, скільки це коштує та ін.

Також, цю статтю додатково рекламували в Instagram та Facebook з таргетингом на Львів та з таргетингом на львів'ян які проживають в Польщі.

Статтю прочитали – 900+
Facebook share – 250+


Спецпроект з сервісом купівлі авіаквитків TripMyDream.ua

Розміщення лонгріду на сторінці www.facebook.com/TRIPMYDREAMcom/ Розміщення посилання на лонгрід в телеграм-каналі TripMyDream

Статтю прочитали - 11000+


3. Google Ads (реклама по пошуковим запитам в Google)

Підбираючи пошукові запити ми побачили, що українці часто запитують в Google щось на кшталт - “доставка в Польщу” “Доставка в Україну з Польщі” “Передати посилку з Києва в Польщу” “Як доставити з Польщі в Україну” та ін. Ми зрозуміли, що це саме ті пошукові запити які нам потрібні та запустили пошукові рекламні кампанії.

Покази рекламних оголошень - 340 000+
Взаємодії з цільовою аудиторією - 21 000+


4. Facebook Ads

Наша стратегія була наступною: таргетинг на українців у Варшаві, Вроцлаві, Кракові.

Покази рекламних оголошень - 345 000+
Охоплення цільової аудиторії - 72 000+


5. Рекламна інтеграція з skrypin.ua

Ми домовились про інтеграцію з YouTube проектом skrypin.ua, яка включала в себе дві показ рекламного відеоролика TravelPost щоп'ятниці в прайм-таймі протягом місяця та промо пости на сторінці www.facebook.com/SKRYPIN.UA

Охоплення глядачів на YouTube каналі skrypin.ua - 100 000+

Охоплення постів на сторінці facebook.com/SKRYPIN.UA - 60 000+Загальні результати промокампанії:

— Зростання кількості посилок в напрямку Україна-Польща +35%
— Зростання кількості посилок в напрямку Польща-Україна +271%

1192