Roosh Circle

Ми створили айдентику та сайт для українського проєкту Roosh Circle, який змінює формат бізнес-івентів у Європі. Щоб знайти «своїх», Roosh Circle вийшли зі сміливим позиціюванням та підкріпили його нетиповою для бізнес-ком’юніті дизайн-системою.
Навколо ідеї
Отже, Roosh Circle. По суті, коло за інтересами, але в глобальних масштабах. Наприклад, ти хочеш зробити застосунок, який нарешті витіснить Телеграм і шукаєш сильного розробника, щоб той повірив у твою ідею чи розклав, чому вона не спрацює.
Або ж тобі потрібен інвестор, який не злиється після вечірки, чи маркетинг-лід, щоб не злив бюджет того ж інвестора. Зазвичай ці люди розкидані по окремих компаніях. Але є Сircle, який дозволить їм зустрітися на неформальному івенті десь у Європі і нарешті законектитись.
Звучить масштабно. Тепер цю історію треба розказати дизайном та брендингом.

Концепт
Головну підказку ми знайшли у Roosh та Roosh Ventures, де основа стилю — естетика гоночних ігор.
Roosh Ventures взяли стрілки-бустери швидкості, бо ж бустять проєкти, у які інвестують, а Roosh — гоночну шашку, щоб з цього місця стартували нові гравці та інвестиції.
Roosh Circle продовжує ідею гонок, тому в основі стилю — сліди від шин на гоночній трасі. Цей прийом візуально римується із Сircle, ще й натякає на масштабність заходів. Але дизайн Roosh Circle має буквально говорити «нема часу ускладнювати». Тому ми створили пензль сліду від шин і тепер бренд швидко може кастомізувати що завгодно в дизайні.

Пропустили поворот
Ідея з фановими вечірками підкинула кілька болдових варіантів, які мали би привернути увагу. Але ми загубили глобальність та простоту, бо спершу — ком’юніті професіоналів, а потім дрінки на афтепаті. Баланс між зрозумілістю та енергійністю ми все ж витримали, але через кілька ітерацій.
Помаранчевий — так!
Бізнес бізнесом, але комунікація має бути теплою. Тому за основу ми взяли жовтий і помаранчевий з існуючої палітри Roosh. Трохи викрутили по насиченості, додали цим більше енергії, а помаранчевий зробили головним кольором. Для додаткових акцентів розбавили палітру зеленим, блакитним і рожевим.

Лого та шрифти
Шрифтове натхнення ми шукали серед спортивних та гоночних змагань. Зазвичай це високі, жирні шрифти, які «кричать» про себе. Так і зробили, адже бренд мають «чути» у всій Європі.
Додатковий шрифт не обмежився сухим гротеском. Може здатися, що він незручний для зчитування об’ємних текстів. Але в цьому і краса Roosh Circle — бренд комунікує масштабно і коротко, ніби викрикує гасла на спортивних заходах.
Лого теж про характер та голосний леттеринг. Основа, як і в головного шрифта, але мінімалістична та впевненіша. Разом обидві частини надпису вкладаються в рівну цеглу, а замикають їх арки, які нагадують форми літери С (здогадайтесь, чому).

Акценти
Великі мазки і сліди від шин, щоб додати більше експресивності і спростити задачу, що ж буде на мерчі.

Всесвіт круглий
Де би не ступив Roosh Circle, він залишить впізнаваний відбиток — чи у соцмережах, чи на футболці мембера, яку побачиш у спортзалі на іншому континенті. Бо світ круглий, особливо коли ти у своєму Сircle.

TWID Team
Creative director – Alex Twista
Design Director / Designer – Masha Bystrova
Web Designer — Zhenia Zavyshynets
Developer – Valerii Viachalo
Project manager – Anna Partyn