Розробка брендингу для онлайн-школи іноземних мов FREE IN

Free in talk онлайн школа іноземних мов, яка починалась із польської та до якої поступово додалась англійська, німецька, іспанська та чеська. Люди які хочуть вивчити нову мову можуть вчити її з free in talk на дивані, в парку або з кав‘ярні поруч із домом:)


Дуже багато онлайн навчання з’явилось в мережі за останній час, і усі, як ми помітили, усі стараються показати свою експертність та обізнаність. Брендинг для free in talk ми хотіли зробити кмітливим, дружнім та в хорошому сенсі інноваційним в плані легкості та корисності для людей, що цінують свій час. Ми вевели для себе мікс компаній які по своїх характеристиках та особливостях схожі по настрою та емоціях, які ми хотіли передати через брендинг та звели в один портрет.Так як проект буде з часом все більше рости та додаватимуться нові напрямки нашим завданням було розробити просту систему кольорів, яка може доповнюватись та залишатись в одній концепції. Кожна нова мова отримуватиме новий колір, який буде диференціювати та вирізняти її серед інших.Люди зазвичай відкладають свої плани і сприймають навчання як щось рутинне та нудне, тому ми додали у бренд емоцій простим шляхом з використанням emojii, та яскравих елементів, дуже простих у застосуванніКомунікація бренду вийшла простою, емоційною та зрозумілою молодій аудиторії, яку хотіли більше зацікавити та залучити до проекту після ребрендингу. Для цього ми пропрацювали словнички, інформативні пости, ігри, розважальні сторіс, та візуальну комунікацію для телеграм та ютуб каналу.
Милий, розумний, зрозумілий, друг який допоможе та підкаже, має відповіді на твої питання, в тренді, розвивається і не стоїть на місці, разом і з тим жартує, таким ми вивели free in talk в його новий етап разом із ребрендингом🤗


Дякуємо за перегляд, команда Capsula Branding

Повний проект тут.


1774