Створення сайту для стильної дизайн студії Tabooret

У 2020 році компанія Intertech розробила інформаційний сайт для стильного дизайну студії Tabooret, яка з 2009 року підкорює Україну та Європу стриманими, але стильними дизайнами інтер'єру.
Немає універсального інтер'єру, який підійде всім. Але ми створимо той, що підійде саме вашому стилю життя. 

Опис роботи компанії Tabooret, тому сайт повинен був вийти стильним і відповідним до загальної ідеї компанії.

Завдання

Створити сайт, який повністю передаватиме стиль та філософію студії – лаконічні чисті простори, в яких кожна деталь знаходиться на своєму місці. Разом з естетично красивою частиною, повинен поєднуватися інтуїтивно простий сайт, на якому легко можна знайти необхідну інформацію і подивитися каталог проектів компанії.

Повністю дотримуючись цього підходу, ми спільно з компанією Other Land розробили продукт, який наочно демонструє роботу студії та їх підходи.


Розробка

Наше основне завдання будувати роботу прозоро перед клієнтом, а отже, поетапно. Поетапна робота дозволяє клієнту побачити результат кожного етапу та бути впевненим у майбутньому результаті.

Написання технічного завдання - Розподіл завдань на спринти - Реалізація спринтів - Тестування - Здача всього функціоналу - Підтримка готового продукту.

  • Написання технічного завдання;
  • Розподіл завдань на спринти;
  • Реалізація спринтів;
  • Тестування;
  • Здача всього функціоналу;
  • Підтримка готового сайту.

Разом з командою по дизайну Other Land ми тісно співпрацювали весь час і вдосконалили сайт, коли розуміли, що ряд ідей піде на користь проєкту, пропонували свої ідеї, щоб отримати проєкт рівня вище, ніж спочатку очікував клієнт.

Для зручного керування контентом на сайті, була інтегрована CMS October, завдяки якій керування сайтом для клієнта стало максимально зрозумілим та зручним. З метою швидкого доступу до керівництва адміністративної панелі ми завжди надаємо нашим клієнтам зрозумілу інструкцію з управління контентною частиною їхнього сайту. І навіть новий співробітник, який ніколи раніше не мав справи з адміністративною панеллю, за допомогою інструкції зможе легко правити, додавати, видаляти інформацію на сайті.   

Результат 

Ми горді працювати з такими творчими клієнтами, як компанія Tabooret і раді, що змогли створити такий чудовий сайт, з простим інтерфейсом та зручною адміністративною панеллю.

1128