«Свято, яке не зупинити!», EVA відзначає 19 років, в новій кампанії від Looma.

Агентство Looma розробило святкову кампанію до дня народження мережі магазинів EVA.

Бекграунд

В цьому році мережі EVA виповнюється 19 років і з цієї нагоди в компанії проводить градніозний сейл з 1 по 20 вересня.

Стратегія кампанії

Ми почали шукати інсайти на тему дня народження і виявилося, є факт, який об'єднує всі дні народження у світі — він триває всього один день і завжди сумно, коли він закінчується. Але тільки не в нашому випадку, адже промо-період кампанії становить цілих 20 днів, а значить це день народження, який трапляється знову і знову.

Реалізація

Візуальним символом найдовшого дня народження став образ здивованої дівчини із подарунком, яка потрапила в ефект рекурсії і тепер дивується без кінця.

Головний рекламний образ ніби промовляє: святкові пропозиції тривають так довго, що здаються нескінченними.

До свята EVA та агентство Looma підготували і подібне промовідео: спочатку в кадрі з’являється одна дівчина, згодом їх стає все більше, і глядач бачить нескінченний ланцюжок відкривання подарунків. Відео призначені для розповсюдження на телебаченні та у соціальних мережах. 

Інтегратор

Яскравим атрибутом-інтегратором став святковий ковпак, який протягом усього періоду святкування прикрашатиме іконку мобільного додатка, а також акційні товари.


Мережі EVA виповнюється 19 років, з цієї нагоди ми проводимо грандіозний сейл. Але 19 — це вже не повноліття і ще некругла дата. Тому ми вирішили пошукати інсайт глибше. Думаючи про цьогорічний формат святкувань, ми зрозуміли, що є один спільний факт для всіх днів народжень: вони тривають лише один день. А найсумніша їхня частина — це кінець святкувань. Тож ми вирішили відзначати нашу 19-ту річницю 20 днів поспіль, а в комунікації використати ідею свята, що триває і триває

Ганна Гришина, директорка з маркетингу мережі EVA


Є три речі, на які можна дивитися вічно: як горить вогонь, як тече вода, та на святкову кампанію EVA

Клієнт: EVA
Креативне агентство: Looma

3103