Як продати квартиру через пост в Instagram?

Не існує ідеальної формули посту в Instagram, який змусить придбати нерухомість за 5 секунд. Для чого тоді вести соціальні мережі? LOBODS ділиться своїм досвідом!

Загалом близько 60% компаній та організацій у сфері девелопменту присутні в Instagram та 92% на Facebook! А середній показник залучення таких акаунтів в Instagram складає 1,7%. Це означає, що ваш бренд просто не може дозволити собі залишатися в тіні.

Навіщо сфері девелопмент присутність в соціальних мережах? Гайдлайн від LOBODS!

1. Довіра користувача. Створення вашої репутації та постійні звіти про виконану роботу у режимі реального часу вибудують зв'язок із брендом.

2. Відповіді на всі запитання. Ваша задача закрити якомога більше запитів під час короткого знайомства. Заповніть всі поля інформації, наповніть хайлайтс та створіть путівник по своїй сторінці. Не забудьте про кнопки «Дізнатися більше», завдяки яким ви можете отримати контакти користувача оперативно.

3. Імідж та впізнаваність. Як ви бачите свою компанію, а головне – якою її мають бачити інші? Важливо створити образ, який точно сподобається вашій цільовій аудиторії. Ми повинні запамʼятатися, щоб при взаємодії з ключовими словами, людина одразу подумала про наш бренд.

4. Збільшення охоплення. Ставимо своєю ціллю охопити певну кількість людей, для яких ваші пропозиції будуть доречними та актуальними. Для цього коректно налаштовуємо промо просування, деталізуємо його, щоб точно потрапити у ціль.

5. Лідогенерація. Один з найважливіших інструментів для багатьох компаній. Його задача – зібрати теплу базу клієнтів. Продумуємо мінімалістичний дизайн, що зображує вашу перевагу, особливість. У копірайті залишаємо лише ключові характеристики та, звісно, СТА.

З якими проблемами ви найвірогідніше зіткнетеся?

1. Зацікавити клієнта. Спробуйте використати Chat GPT для аналізу схожих рис, упереджень чи сумнівів вашої аудиторії та йдіть у зворотному напрямку.

2. Сезонність є типовою перешкодою у сфері нерухомості. При розподілі бюджету на промо кампанії, врахуйте, що взимку результати гірші. Лідогенерація стане дорожчою, а якість лідів нижчою.

3. Некоректно підібрана цільова аудиторія. Зробіть вибірку з 10-20 підписників, які активно стежать за вашою сторінкою або оцініть сторінки вже наявних інвесторів та проаналізуйте їх. Це і є ядро вашої аудиторії, налаштовуйте промо на схожих за поведінкою користувачів.

4. Відсутність діалог менеджменту. Більшість користувачів чекають на відповідь одразу, або протягом години. Якщо процес затягується, то їх інтерес втрачається. Підготуйте скрипти, які можна персоналізувати під кожен запит та регулярно перевіряйте direct.

5. Складність копірайтів. Коли хочеться повністю розкрити тему, але виходить задовго, то будьте певні, ваша аудиторія це не прочитає. В середньому користувач витрачає близько 1,7 сек на одиницю контенту. Ваша задача привернути його увагу так, щоб цей час продовжити. Короткий та влучний копірайт, яскравий віжуал — ваш ключ!

6. Відсутність контакту з відділом продажів. Вони точно знають, якою є ваша тепла аудиторія. Тож створювати контент, спираючись на колег — шанс потрапити в яблучко.

Цікаві підходи до просування нерухомості в соціальних мережах

1. Створення схожих аудиторій до ваших наявних інвесторів. Завантажте базу контактів в рекламних кабінет та створіть максимально схожу на них аудиторію.

2. Робота з класичною воронкою продажів. Розкладіть рекламні меседжі на декілька етапів: знайомство та привернення уваги (компанії на охоплення з описом ЖК), зацікавлення (трафікові кампанії на сайт для ознайомлення з плануваннями та характеристиками ЖК), робота з теплою аудиторією (акційні кампанії на людей, що відвідували сайт, лідогенерація).

3. Інфлюенс-маркетинг. В залежності від позиціонування ЖК підберіть блогерів: мама-блогер, блогер-інвестор чи бізнес-блогер. Запросіть в шоурум або відділ-продажу і зробіть нативну інтеграцію!


Висновок

​​Щоб розвивати бізнес у сфері девелопменту вам необхідна активна присутність в соціальних мережах. Задача бренду — збільшити кількість дотиків користувача з брендом до 7 разів, в такому випадку вас запамʼятають.

Водночас виділіть усі риси, які вирізняють компанію від інших. Зберіть звичні характеристики конкурентів та йдіть у зворотному напрямку.

Не нехтуйте промо бюджетом, адже аудиторія сфери не є регулярною. Відповідно, вам потрібно постійно підтримувати рівень охоплення та залученості, щоб потрапляти в стрічку саме тим, хто потребує ваших послуг.

3305