Як залучити нову аудиторію на сторінки інтернет-провайдера: SMM для UTELS
Наскільки стрімко розвиваються та запускаються нові соцмережі, настільки ж вибагливішими стають користувачі в інтернеті. То ж брендам доводиться не просто бути присутніми на різних платформах, але й щоразу шукати нові способи зацікавити аудиторію, розважати її та втримувати своїм контентом.
Один із клієнтів Ланет CLICK – київський провайдер інтернету та телебачення UTELS – звернувся з побажанням наростити кількість підписників та збільшити органічне охоплення.
Після детального аналізу та спілкування з клієнтом наша команда сформувала кілька основних цілей:
- збільшити впізнаваність компанії серед потенційних клієнтів і виділити її з-поміж конкурентів;
- сформувати імідж якісного та надійного інтернет-провайдера;
- залучити на сторінку в Facebook нову аудиторію й підтримувати її активність.
Етапи реалізації
1. Першочергово ми оновили контент-стратегію та концепцію дизайну відповідно до нових трендів у соцмережах. На скриншотах показуємо, як була оформлена сторінка клієнта до початку робіт, і як вона змінилася під час співпраці з нами. Stories ми також оформили згідно з новою концепцією.
Приклад оформлення Stories:
2. Розробили постійні рубрики з окремими дизайн-концепціями. В дописах почали використовувати інтерактивну й розважальну складові. Це допомогло нам привернути увагу аудиторії й спонукати її до взаємодії. На скриншотах показуємо приклади оформлення розважальної, експертної, рекламної та інформаційної рубрик.
3. Промотували дописи з ціллю «Взаємодія», щоб збільшити активність на сторінці. Отримані результати: 0,02-0,04 грн за цільову дію.
4. Регулярно запускали рекламну кампанію з ціллю «Вподобання сторінки», в межах якої тестували різні формати й креативи для отримання кращих результатів.
Результати
Аудиторія клієнта на Facebook-сторінці зросла на 43,6%.
Більш ніж у 6 разів, з 4 020 до 24 971 користувача, зросла кількість підписників на сторінці за весь період співпраці з нами.
Середні показники за місяць:
- охоплення – 83 000 (збільшилося на 28,7%, як порівняти з попереднім роком);
- взаємодії – до 1 500.