#ЇЖДЕХОЧ з «Глобино»: рекламна кампанія «На Ходу» наздоганяє найактивніших

Бренд м’ясних снеків «На Ходу» від ТМ «Глобино» стрімко стартував на конкурентному ринку з багатокомпонентною рекламною кампанією #ЇЖДЕХОЧ. Розроблена медіа-агентством Nostra Media комунікаційна стратегія знаходить молодь саме тоді, коли снеки «На ходу» найбільше потрібні. Кампанія, що включає взаємодію з блогерами, а також спонсорство успішного проєкту «Орел і Решка. Дива світу», ще триває, але результати показують: аудиторія помітила продукт і оцінила його просування: в серпні, після закінчення digital-кампанії, продажі збільшились на 40% проти серпня 2020 року.

Від брифу до інсайту

Наші друзі з ТМ «Глобино» вирішили порадувати молодих і активних українців новим якісним продуктом – м’ясними снеками «На ходу», але за увагу такої аудиторії потрібно поборотися. Під час підготовки команда агенції з'ясувала, що 81% молоді в Україні не проти перекусити снеками, а топові теми для них – футбол, комп’ютерні ігри, подорожі країною, активний відпочинок і пікніки (дані дослідження KANTAR MMI).

Ми знайшли ситуації споживання й релевантні теми для цільової авдиторії. Залишилось креативно поєднати це, й ми помістили анімаційних персонажів в релевантні міні-пригоди, де так хочется поїсти «На ходу». І, як підтверджують результати, такий підхід споживачі оцінили.

Дмитро Катрич, CEO Nostra Media

Знайти зголоднілих

Для більш ефективного охоплення аудиторії ми використовували вузький таргетинг і супергео – ті місця, де найчастіше купують і споживають продукти для перекусу на ходу. Серед них:

  1. Автозаправки WOG і BVS (місця продажу – «На Ходу» від ТМ «Глобино»)
  2. Найбільш популярні пляжі у великих містах і на Чорноморському узбережжі
  3. Актуальні локації для пікніків і парки
  4. Автокінотеатри та фестивалі (наприклад, Atlas Weekend)

Такий підхід допоміг за два місяці digital-кампанії (з 02.06.2021 до 08.08.2021) покрити 93% цільової аудиторії, що на 20% більше ніж було заплановано. При цьому найефективнішим виявилося банерне розміщення на Adpartner Sport з СTR – 0,98%.

Ми оптимізували вартість інструментів протягом всієї кампанії і переконалися, що правильно обрали стратегію. Практично на всіх майданчиках ми побачили значно більші показники переглядів, аніж планувалося.

 Олена Бармак, Digital Media Head Nostra Media

Більше за відео

Інформаційним центром для всієї багаторівневої кампанії став лендінг. У середині липня digital-кампанію доповнило партнерство з блогерами, а по завершенні просування рекламними інструментами естафету «На ходу» перейняло спонсорство ТБ-шоу. Блогери, що долучились до кампанії, закріпили запущений в digital посил «На Ходу» і в прямому сенсі дегустували снеки «Глобино» там, де їх хочеться найбільше: в горах і на морі, у справжніх пригодах, куди їх заносила нелегка блогерська доля.

Ця частина кампанії ще триває, а блогери продовжують створювати stories і ефектно демонструють, що їсти й отримувати нові враження можна де хочеш. Серед лідерів думок – Вова Остапчук, Буше, Пустовіт, Куровский, Бойко та інші, а сукупна аудиторія всіх блогерів-партнерів сягає 5,5 млн осіб. Наразі план активацій уже виконаний на 110% з челенджами й сторіз. Cпонсорство «Орел і Решка. Дива світу» розраховано до кінця року. Проєкт ідеально влучив у характер бренду – адже з перекусом на ходу подорожувати набагато приємніше.

Це чиста творчість і свобода, немає ніяких рамок, всі можливості відкриті, і ти можеш створювати їх сам, у всіх моментах життя, коли в руках те, що необхідно в потрібний момент. Саме це ми хочемо сказати нашою спільною кампанією з агенцією. За результатами,  якщо дивитися відвантаження продукції, то зростання продажів за літо – 17% проти того ж періоду роком раніше. А якщо брати лише серпень після завершення digital-кампанії, то продажі й взагалі збільшились на 40% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. 

Марина Горобець, CMO ГК Глобино

September 20, 10:29 AM
·
750

The project team

Client

Глобино
Глобино
Home