14 стартапів, які увійшли в Open Data Accelerator та змагатимуться за фонд понад 5,8 млн грн

Open Data Accelerator — це тримісячна акселераційна програма для підтримки  українських стартапів, які розробляють технологічні рішення на основі відкритих даних.

Вже наступного тижня розпочнеться акселераційна програма, тож знайомимо вас з командами, які впродовж трьох місяців команди працюватимуть над проєктами разом з експертами, аби у фіналі поборотися за фінансування із загального фонду понад 5 800 000 грн.

TrueData

Онлайн-платформа для збору, валідації та підготовки до публікації відкритих даних з інтеграцією датасетів та автоматизованою публікацією на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.

Smart City

Цифрова система, яка обʼєднує послуги сплати громадського транспорту, комунальних платежів, інших міських сервісів, а також дає можливість впливати на рішення місцевої влади та надавачів послуг.

Handstree

Комплексне SaaS-рішення для неприбуткових організацій, спрямоване на підвищення прозорості та зміцнення довгострокових відносин із закордонними донорами.

Mindex (Index)

Моніторингово-аналітична система, яка відстежує публічні закупівлі та тендери з одного боку, та послуги і товари з іншого, та через модель штучного інтелекту аналізує підозрілі закупівлі та тендери, вносить їх в базу даних, збирає аналітику.

Lexcovery

Платформа, яка допомагає аналізувати судові рішення та виділяти ключові фактори, які вплинули на ухвалення того чи іншого рішення. Результати можуть використовуватися під час підготовки до судового спору та ухвалення судового рішення.

Apixmed

Віртуальний асистент для персоналізованого лікування та запобігання хворобам. Базується на ШІ-системі, яка дає змогу медичним працівникам швидко визначати індивідуальний план лікування для кожного пацієнта на основі його унікальної історії хвороби та симптомів.

AI-Refine

ШІ-модель для роботи з великими даними, що допоможе розпорядникам інформації автоматизувати процеси створення, трансформації та очищення наборів даних, а також надасть рекомендації щодо їхньої конвертації. У майбутньому модель планує використовуватися для аналітики та візуалізації даних.

Demarka

Платформа для пошуку та моніторингу схожих торгових марок, яка використовує ШІ для визначення подібностей.

Прозорі перевірки

Сервіс для автоматизованого збору, оброблення та аналізу відкритих даних системи Prozorro в реальному часі.

Платформа здійснює комплексне оцінювання кожного тендера за ключовими параметрами, включно з потенційним завищенням цін, монополізацією постачальників та надійністю учасників.

Sympto.me

Мобільний застосунок, який забезпечує цілодобову психологічну підтримку допомагає сімейним лікарям уникати професійного вигорання та ефективніше надавати психологічну допомогу пацієнтам.

Струм (команда, що посіла 1 місце в Open Data Hackathon)

Профорієнтаційна платформа для батьків та підлітків, яка допомагає молоді вибудувати покроковий шлях до своєї кар'єри.
Поєднує в собі каталог затребуваних професій, гейміфікований алгоритм профорієнтації, каталог освітніх програм і закладів.

CrimeDataLab (команда, що посіла 2 місце в Open Data Hackathon)

Платформа аналізу офіційної статистики щодо протидії злочинності. Є простим і зрозумілим інструментом, який показує злочинність у регіонах і має ШІ-помічника для роботи з даними статистики.

ТУТ Здоровʼя (команда, що посіла 3 місце в Open Data Hackathon)

ШІ-екосистема медичних послуг, яка самонавчається на основі запитів користувачів. Допомагає в пошуку сімейного лікаря, безоплатних ліків за програмою «Доступні ліки», медичних послуг (УЗД, рентген тощо).

Solar Cats (переможці номінації на SpaceTech Bootcamp: Reimagine Ukraine)

Проєкт, який спрямований на підвищення енергоефективності міста Славутич через впровадження рішень із використанням сонячної енергії. Команда вивчає можливості для використання сонячної енергії, оцінює енергоефективність міста та створює програмне забезпечення, яке допоможе робити вигідні інвестиції та покращувати стан екології.

103